Najlepsza księgowość w Polsce

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Awatar użytkownika
Raszka
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2019, 8:47

Najlepsza księgowość w Polsce

Post autor: Raszka »

Zapoznaj się z ofertą Biura Rachunkowego MG Projekt. W jego ofercie znajdziesz kompleksową obsługę księgowości. Zlecenia wykonuje zawsze terminowo i solidnie. Sprawdź ich ofertę na Księgowa-Halinów.pl
Awatar użytkownika
emmylou
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:47

Re: Najlepsza księgowość w Polsce

Post autor: emmylou »

Takich usług na pewno nie zabraknie. Jest tego bardzo dużo aktualnie.
Kiedy boisz się, przynajmniej wiesz, że żyjesz.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Najlepsza księgowość w Polsce

Post autor: Oleczka »

A czy wiecie o tym, ze są różne sposoby na to, aby zmniejszyć w firmie koszty związane z księgowością? Można na przykład zdecydować się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów od firmy Primesoft. Z tego, co widziałam na stronie http://www.primesoft.pl/, dzięki temu koszty w firmie mogą spaść nawet o 23%. A to już naprawdę całkiem sporo :)

google adwords support telefon
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2019, 22:02

Re: Najlepsza księgowość w Polsce

Post autor: natasza85 »

Czy któreś z tych polecanych biur zajmuje się dokumentami dot. zasiłku rodzinnego Kindergeld Lubań? Szukam szybkiego w działaniu biura, specjalizującego się w tym temacie.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 62
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:51

Re: Najlepsza księgowość w Polsce

Post autor: aria »

A korzystaliście z usług Domi Consulting? Słyszałam, że są bardzo polecani jeśli chodzi o prowadzenie księgowości. Pomogą również załatwić wszelkie formalności związane z wypełnianiem wniosków typu kindergeld zielona góra . Myślę, że warto to sprawdzić.
Szyńka

Re: Najlepsza księgowość w Polsce

Post autor: Szyńka »

Podrzucam Wam namiary na nich - https://biuromda.pl/ To bardzo dobre biuro rachunkowe działające na Śląsku. Biuro konkretnie mają w Mysłowicach. Ogarną temat księgowości, kadr, płac czy też projektów unijnych.
ODPOWIEDZ