Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Awatar użytkownika
Pełnia
Posty: 8
Rejestracja: 08 mar 2019, 14:55

Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Pełnia »

Jeśli szukasz biura rachunkowego to polecam Księgowa-Halinów. Bardzo przyjemnie mi się z nimi współpracowało – pracownicy zawsze stawali na wysokości zadania i szukali odpowiedzi na moje najbardziej trudne pytania.

Awatar użytkownika
kawior102
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 11:49

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: kawior102 »

A jak to wygląda cenowo. Powiesz coś więcej na ten temat?
We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie.Czasem pływa w głębokim oceanie,a czasem robi pierwszy krok w chmurach.

Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: porzeczka »

Tak, to się może czasem przydać bo jeśli opłacasz składki pracownikom to jest sporo tego do ogarnięcia. Tu http://www.terminowafirma.pl/przedsiebi ... acownikom/ właśnie o tym czytam, jest ich ogromnie długa lista i szczerze mówiąc dla mnie to jest czarna magia.

lola32
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:47

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: lola32 »

Z mojego doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o obsługę kadrowo-płacową firmy to najważniejsze są kolokwialnie mówiąc "papiery". W tym przypadku dokumenty muszą być bezpieczne i szybko dostępne. Jeśli masz trochę nieogarniętego pracownika, któremu ciężko idzie archiwizowanie z należytą dokładnością, to możesz się spotkać z problemami.
Jak wiadomo papier przyjmie wszystko, ale papier jest bardzo delikatny dlatego warto zainteresować się innymi metodami przechowywania danych i elektronicznego obiegu dokumentów, np. korzystając z usług m.in. https://primesoft.pl

Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 39
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: heniutek »

A czy w swoich zespołach korzystacie z eNova? U nas dopiero będzie to wdrażane - eNova szkolenia wymaga, bez niego ciężko byłoby pracować na tym narzędziu. Z tego co czytałem, to szkolenie będzie na podstawie tej oferty http://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkolenia-z-enova-365 i będzie ono bardzo treściwe.

Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: narka »

Korzystanie z archiwizacji dokumentów w firmie to już chyba podstawa. Po za tym to też bardzo ułatwia pracę. Jeżeli kiedyś będziesz się na to decydować to wiem, ze ta firma https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ pomaga w prosty sposób taką archiwizacją sie zająć.

Awatar użytkownika
andago
Posty: 106
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:42

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: andago »

W stu procentach zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami dlatego ja skorzystałem z usług biura rachunkowego https://cyrekfinance.com/ głównie dlatego, że wiele dobrego słyszałem o nich wcześniej i przekonałem się, że w praktyce faktycznie wiedzą co robią. Jeżeli księgowość i obsługa kadr oraz płac to z czystym sumieniem mogę polecić CyrekFinance.

Awatar użytkownika
Teresia28
Posty: 20
Rejestracja: 26 paź 2019, 20:37

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Teresia28 »

Żeby bezpiecznie przechowywać dokumenty dotyczące spraw kadrowo płacowych na pewno warto jest wdrożyć elektroniczne zarządzanie dokumentami -https://lucydms.com/ Taki system elektroniczny segreguje i porządkuje dokumenty, dzięki czemu łatwiej je znaleźć i do nich dotrzeć. Dodatkowo dokumenty w takim systemie są bezpieczne i nie dojdzie do wycieku danych osobowych poza organizację.

Awatar użytkownika
aria
Posty: 62
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:51

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: aria »

Słyszałam, że decydując się na wirtualne biuro można skorzystać również z porady w dziedzinie administracji, księgowości i prawa. Czy to prawda? Interesowałoby mnie takie całościowe podejście do tematu. Widziałam ofertę https://www.jerozolimskie89.eu/ i wygląda ona całkiem sensownie. Macie jakieś rady w tym temacie?

Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Oleczka »

Jeśli jesteście z Tarnowa lub okolic, to polecam zlecić takie zadania w firmie https://europim.pl/, działającej już od kilkunastu lat i mającej szerokie grono zadowolonych klientów. Będziecie mogli mieć pewność, że księgowość Waszej firmy będzie w naprawdę dobrych rękach ;)

Michaś92

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: Michaś92 »

Od tego typu zadań mam swoich specjalistów - obsługa kadrowo-płacowa warszawa. Współpracuje z nimi od początku, a konkretnie od momentu kiedy zacząłem zgarniać więcej zleceń i przestałem sobie radzić z papierkową robotą. Od czasu powierzenia mojej rachunkowości specjalistom nie zdarzył się żaden nieprzyjemny incydent.

ąnetta

Re: Obsługa kadrowo-płacowa firmy

Post autor: ąnetta »

Niedawno wykupiłam sobie dostęp do serwisu https://przegladplacowy.wip.pl/ wydawnictwa Wiedza i praktyka, informacje sa na biężąco aktualizowane, m.in. na temat zmian w prawie, są porady ekspertów oraz sporo wskazówek np. tworzenia grafików czasu pracy

ODPOWIEDZ