Pełna księgowość

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Awatar użytkownika
Jolka121
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2019, 15:08

Pełna księgowość

Post autor: Jolka121 »

Potrzebujesz księgowej, która poprowadzi dla Ciebie pełną księgowość? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą biura rachunkowego ksiegowa-halinow.pl. Zajmie się ona bieżącą kontrolą zobowiązań i należności a także wyliczania wysokości podatku i innymi ważnymi kwestiami.

Awatar użytkownika
katia
Posty: 64
Rejestracja: 31 maja 2019, 23:02

Re: Pełna księgowość

Post autor: katia »

W dzisiejszych czasach współpraca z biurem księgowym to podstawa.

karimaty samopompujące

Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Pełna księgowość

Post autor: Oleczka »

Są na rynku dostępne różne rozwiązania, które mogą znacznie uprościć wszelkie procesy księgowe w firmie oraz ograniczyć związane z nimi koszty, Jednym z takich rozwiązań jest elektroniczny obieg dokumentów. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, na czym taki obieg polega i jakie płyną z niego korzyści, do czego serdecznie Was zachęcam :)

https://nzozrevita.pl/blog/migrena-zrozumiec-chorego

Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Pełna księgowość

Post autor: bigoja »

Dla nas ksiegowosc prowadzi biuro rachunkowe https://superksiegi.pl/ - dla mnie takie rozwiazanie jest idealne, bo to totalnie nie moj temat, a dzieki zespolowi Super Ksiegi nie musze sie totalnie o to martwic, ani zatrudniac ksiegowej w firmie

fajerwerki na tort

Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 39
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Re: Pełna księgowość

Post autor: heniutek »

Trzeba także wiedzieć, czy nasza księgowość poradzi sobie z dofinansowaniami. Jak wiadomo księgowość projektów z UE nie jest prosta, jeszcze często można słyszeć, że jakieś biuro rachunkowe sobie z tym nie poradziło.

https://victoriavynn.com/nail-art/

Awatar użytkownika
Hubertus
Posty: 114
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:26

Re: Pełna księgowość

Post autor: Hubertus »

Księgowość jest trudna dlatego najlepiej powierzyć prowadzenie księgowości profesjonalnemu biuru rachunkowemu. Bardzo rzetelną obsługę w zakresie księgowości pełnej oferuje biuro https://www.podatkomat.pl/ksiegowosc-pelna/ . Tu możecie zlecić przygotowywanie dokumentów księgowych a także realizację zadań związanych z kadrami i płacami. Biuro Podatkomat zapewnia szybką i poprawną obsługę każdego klienta.

Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 39
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Re: Pełna księgowość

Post autor: heniutek »

A czy w ramach Waszej zewnętrznej księgowości znajduje się także wdrożenie PPK? Okazuje się, żę w znakomitej większości przypadków jest to usługa dodatkowo płatna. Sporo firm wykorzystuje tutaj podmioty zewnętrzne np. korzystają z http://www.vattax.pl/wdrozenie-i-prowadzenie-ppk/. Takie firmy wyspecjalizowane we wdrożeniu i utrzymaniu procesów związanych z PPK mają pełne ręce roboty, mimo, że oficjalny czas na wdrożenia już minął.

Awatar użytkownika
aria
Posty: 62
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:51

Re: Pełna księgowość

Post autor: aria »

Jeśli szukacie obsługi księgowej w Warszawie to koniecznie musicie sprawdzić ofertę grupy Vattax. Sama nie będę już szukać nikogo innego, Współpraca z nimi jest korzystna i na prawdę miła ;) Więcej szczegółów można znaleźć na stronie https://www.vattax.pl/obsluga-ksiegowosci/.

Awatar użytkownika
bagatela
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:44

Re: Pełna księgowość

Post autor: bagatela »

A gdybyście szukali systemu do faktur i magazynu to ten https://www.bizin.pl/ śmiało mogę Wam polecić, korzystam od jakiegoś czasu i nie wiem jak dawałam sobie radę bez tego. Tu mam wszystko pod ręką i mogę nie tylko wystawiać faktury online ale też zarządzać nawet kilkoma magazynami a potrzebne dokumenty trafiają bezpośrednio do księgowości

Awatar użytkownika
Marcin05
Posty: 3
Rejestracja: 13 sie 2020, 7:49

Re: Pełna księgowość

Post autor: Marcin05 »

Zgadzam się. Porządek w dokumentach musi być :)

nyszów

Re: Pełna księgowość

Post autor: nyszów »

Bardzo ciekawy temat :) Ja mogę wam polecić za to księgowość online Streamsoft Firmino z którą rozliczycie swoją firmę nawet w kilka minut bez konieczności zatrudnia księgowej czy korzystania z usług biura rachunkowego.

młoda

Re: Pełna księgowość

Post autor: młoda »

No, dobrze... A co jak ktoś chce samemu prowadzić księgowość? Przecież są różne świetne programy... Czy wiecie przykładowo ile czasu na zaksięgowanie faktury jest? Jak wygląda ta kwestia? Pytam, ponieważ chciałabym w mojej firmie dla zmniejszenia kosztów sama prowadzić rozliczenia.

MężczyznaP

Re: Pełna księgowość

Post autor: MężczyznaP »

Dobrze prowadzona księgowość to podstawa w każdej firmie. Jeśli jesteście ze Śląskato polecam zapozać się z oferą tego biura rachunkowego - https://biuromda.pl/ Pomogą również w kwestiach kadrowo-płacowych oraz projektach unijnych.

ODPOWIEDZ