Sprawdzone biuro rachunkowe

Księgowość, biura rachunkowe, usługi i doradztwo księgowe. Gdzie szukać specjalistów?
Estereiś

Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Estereiś »

Znacie może biuro rachunkowe Rensorg? W mojej okolicy mają dość dobrą opinię i to właśnie im planuję powierzyć prowadzenie księgowości mojej malutkiej firmy.

Łukasz1221

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Łukasz1221 »

Niestety nie słyszałem o nich, mam za to już swoją sprawdzoną firmę. Ja nie nadaję się do tego, żeby prowadzić księgowość, nawet tak małej firmy jak moja - nigdy nie byłem dobry z matematyki dlatego biuro rachunkowe w moim przypadku to jest absolutny must have!

Ośkar_9

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Ośkar_9 »

Podpisuję się pod słowami mojego przedmówcy - dla mnie też księgowość to czarna magia i pewnie gdybym sam się za nią zabrał, nic dobrego by z tego nie wyszło. :D Ja od dawna korzystam z usług biura rachunkowego Status z Warszawy: https://www.status.waw.pl/doradztwo-podatkowe - pomagają mi porządkować finanse na bieżąco, trzymają też pieczę nad płacami dla pracowników. Dla mnie to podwójna korzyść, bo mam porządek w papierach i nie muszę się stresować cyferkami, w których, jak mówiłem, jestem słaby. Serdecznie polecam ich wszystkim przedsiębiorcom - naprawdę warto mieć takich ludzi przy sobie.

bałkoski

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: bałkoski »

Mega dobre biuro rachunkowe, z którym współpracujemy dłuższy czas to biuro rachunkowe FIR z Bydgoszczy https://www.biurorachunkowe-fir.pl/ofer ... i-handlowe Super się sprawdzają, są skrupulatni, rzetelni i mają dobry kontakt z klientem, wszystko fachowo ogarniają, także ja mam spokój. Na plus są też ich rozsądne stawki.

Rafał78

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Rafał78 »

Niestety ich nie znam. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci za to usługi biura rachunkowego https://atoran.pl/oferta/ z Poznania. Zajmują się m.in. księgowością, obsługą kadrowo-płacową oraz szeregiem usług podatkowych. Do powierzonych obowiązków podchodzą rzetelnie, profesjonalnie i terminowo.

Migdałowa

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Migdałowa »

W obecnych czasach bardzo przydatna jest księgowość zdalna i ja wam podpowiem, że gwarancję porządnie prowadzonej księgowości online macie w biurze rachunkowym Perfekt https://www.perfekt-biuro.pl/pl/ksiegowosc-zdalna-1 Mega solidni są, perfekcyjnie zorganizowani, dzięki nim mamy porządek w naszych firmowych papierach. Lubimy ich też za zdecydowanie rozsądną stawkę.

boguśka

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: boguśka »

Witam. Jakiś czas temu zaczęłam korzystać z doskonałego systemu jakim jest https://oscbr.pl/ . Jest on bardzo dobrym wsparciem dla biur rachunkowych, ułatwia nam współpracę z klientami, a także posiada odpowiednie zabezpieczenia przed popełnianiem błędów co jest bardzo ważne

wieść

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: wieść »

Nie bardzo, my od lat korzystamy z usług tego samego biura rachunkowego, z usług PLUS https://plus.katowice.pl/ksiegowosc/pelna-ksiegowosc/ z Katowic. Ta firma zajmuje się nasza pełną księgowością. Pracują tam kompetentni ludzie, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Są terminowi, bardzo dobrze sobie ze wszystkim radzą, dzięki czemu mamy bezwzględny porządek w papierach. Jest to firma godna polecenia.

amłk

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: amłk »

Mamy takie biuro rachunkowe, z którego usług polecamy skorzystać. Sami jesteśmy klientami biura księgowego biuro księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... a-ksiegowa w Gliwicach od kilku lat. To rzetelni specjaliści, spisują się świetnie, są kompetentni. Doskonale znają się na tym, co robią, a zajmują się naszą pełną księgowością, kadrami i płacami. Polecam ich serdecznie.

Miałczek

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Miałczek »

Faktycznie warto jest mieć takie sprawdzone biuro gdyż samo prowadzenie firmy staje się o wiele łatwiejsze. Jak dla mnie również bardzo ciekawie na stronie https://taxology.co/pl/jak-opodatkowac- ... enta-w-uk/ opisano zasadę opodatkowania VAT od sprzedaży kiedy nasz klient co kupił towar jest z Wielkiej Brytanii.

Inga65

Re: Sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: Inga65 »

Mogę polecić inne rozwiązanie, mianowicie https://cashdirector.com/ Pomoże uporządkować i zarządzać finansami. Możecie wystawić faktury, robić rozliczenia, zarządzać operacjami finansowymi w czasie rzeczywistym i zautomatyzować codzienne zadania finansowe.

ODPOWIEDZ