Agencji Pracy Modi

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Karolś

Agencji Pracy Modi

Post autor: Karolś »

Myśląc o lepszej przyszłości dla swej rodziny jak również mając w planach budowę domu rozglądam się za lepiej płatną pracą. Znalazłem fajną ofertę w Agencji Pracy Modi jako operatora wózka wysokiego składowania. Jest to praca w Niemczech co mnie nie zraża gdyż znam język i mam wymagane uprawnienia, a jak wiadomo w Niemczech zarobki lepsze więc i rozstanie jakoś człowiek jest w stanie znieść. Mam jednak pytanie czy ktoś zna tą agencję i korzystał z ich ofert zatrudnienia?
Jabłońska

Re: Agencji Pracy Modi

Post autor: Jabłońska »

Karolś pisze: ↑10 paź 2021, 20:36 Myśląc o lepszej przyszłości dla swej rodziny jak również mając w planach budowę domu rozglądam się za lepiej płatną pracą. Znalazłem fajną ofertę w Agencji Pracy Modi jako operatora wózka wysokiego składowania. Jest to praca w Niemczech co mnie nie zraża gdyż znam język i mam wymagane uprawnienia, a jak wiadomo w Niemczech zarobki lepsze więc i rozstanie jakoś człowiek jest w stanie znieść. Mam jednak pytanie czy ktoś zna tą agencję i korzystał z ich ofert zatrudnienia?
Chyba Mondi. Mondi Polska :) Pracowałam tam i właśnie z nimi. Całkiem sensowne podejście do tematu. Najważniejsze, ze umowa zrobiona dokładnie na wzór niemieckiej. Podatki płacone u nich. Oni załatwiali całe sprawy urzedowe i noclegi. Dla mnie takie podejście jest dużo lepsze, bo samemu nie trzeba było załatwiać. No i ja nie znam wymagań i przepisów ichnego rynku :) a oni tak.
miszka

Re: Agencji Pracy Modi

Post autor: miszka »

Tutaj https://atlaswork.pl/obszar-dzialania/a ... kolobrzegu jest namiar na ciekawą agencję pracy tymczasowej. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat jej działalności. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Takie informacje mogą okazać się niezwykle pomocne w pojęciu ostatecznej decyzji.
ODPOWIEDZ