Facetoddywanow.pl - opinie

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
Ramona_78
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2019, 2:53

Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Ramona_78 »

Witajcie! Szukam ekipy na duże zlecenie do prania wykładziny w całym biurowcu w Warszawie. Prawdopodobnie praca na stałe zlecenia. W internecie znalazłam firmę facetoddywanow.pl. Czy ktoś korzystał z ich usług i możecie ich polecić?
kąkol

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: kąkol »

Tak, jak najbardziej polecam. Usługa profesjonalna, szybkie terminy i przystępne ceny. Dodatkowo, ma w ofercie również ozonowanie, a w dzisiejszych czasach chyba nie trzeba mówić nikomu, jak to jest ważne.
ważka

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: ważka »

Szukałam firmy, która będzie miała w ofercie usuwanie graffiti - jakiś czas temu nasz garaż został "ozdobiony" niekoniecznie pięknymi freskami. Polecono mi właśnie kontakt z firmą sprzątającą Aquarius, sprawdzili się rewelacyjnie.
Sośnie

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Sośnie »

Powiem szczerze, że często korzystam z usług tej firmy. Wiosną planuję zamówić również mycie elewacji i kostki brukowej bo wiem, że są specjalistami w tej dziedzinie i w okolicy na pewno nie znajdę nikogo lepszego. Plus za ozonowanie, tak ważne w obecnej sytuacji, pandemii, z którą musimy żyć. Jak najbardziej polecam.
Ityś

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Ityś »

Moje dywany już naprawdę od dawna nadawały się do tego, żeby je wyprać. Sama nie mogłam się za to zabrać, wiadomo jak to jest, zawsze ważniejsze rzeczy do zrobienia, poza tym, nie do końca ufam takim domowym sposobom na "suche" pranie. Zamówiłam Faceta od dywanów i od niego właśnie dowiedziałam się, że pranie dywanów powinno się robić przynajmniej raz w roku.
Awatar użytkownika
przybyslawa-90
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2020, 19:35

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: przybyslawa-90 »

Korzystam z ich usług od dawna i mogę potwierdzić, że to profesjonalna firma, która zawsze kompleksowo i na czas zrealizuje każde zlecenie. Zleciłam ich prawnie dywanów w moim pensjonacie i jestem bardzo zadowolona.
Łuskai

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Łuskai »

No przyszła w końcu wiosna (chociaż temperatura jeszcze nie do końca na to wskazuje), więc najwyższy czas na to, żeby zrobić w domu generalne porządki. Zaczęliśmy właśnie od czyszczenia dywanów i wykładzin. Jeśli chodzi o pranie dywanów to naprawdę facetoddywanów jest najlepszy w tym fachu :)
Saniś

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Saniś »

Ramona_78 pisze: ↑11 lis 2020, 0:38 Witajcie! Szukam ekipy na duże zlecenie do prania wykładziny w całym biurowcu w Warszawie. Prawdopodobnie praca na stałe zlecenia. W internecie znalazłam firmę facetoddywanow.pl. Czy ktoś korzystał z ich usług i możecie ich polecić?
Tak, to jest najlepszy specjalista w stolicy i okolicy. W ofercie jest też mycie okien, co na pewno może się przydać w biurowcu. Polecam.
Łomo

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Łomo »

Polecam usługi firmy Aquarius. Ostatnio skorzystaliśmy z oferowanej przez nich usługi: mycie elewacji i kostki brukowej odnowiliśmy na wiosnę cały nasz dom i ogród, efekt jest naprawdę świetny, zarówno elewacja, jak i kostka wyglądają jak nowe! :) Na pewno w razie konieczności skorzystam ponownie.
Ańka

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Ańka »

W zeszłym roku nawiązaliśmy współpracę z Panem Jakubem z firmy Aquarius, od tamtego czasu nasza współpraca tylko się poszerzyła. Zaczęliśmy od ozonowania - wiadomo, w dobie pandemii większość z nas szukała tego typu usług. W tym momencie korzystamy też z takiej usługi jak: mycie okien. Wszystko szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Odpowiadają nam również ceny.
Bełka

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Bełka »

Firma profesjonalna i z odpowiednim podejściem do klienta. Widać, że naprawdę zależy im na dobrze wykonanej pracy, na tym, żeby klient był zadowolony i po prostu do nich wrócił. Ja korzystam z usług firmy Aquarius od zeszłego roku i na pewno będę korzystać nadal. Ceny również mają przystępne. Jeśli pranie dywanów to tylko u nich.
Tłodi

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Tłodi »

Ramona_78 pisze: ↑11 lis 2020, 0:38 Szukam ekipy na duże zlecenie do prania wykładziny w całym biurowcu w Warszawie. Prawdopodobnie praca na stałe zlecenia.
Z czystym (:P) sumieniem mogę polecić Ci w tym zakresie usługi firmy Aquarius - pranie dywanów, wykładzin jest ich specjalnością.
Darenu

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Darenu »

Super, profesjonalna firma. Polecono mi ich usługi, kiedy szukałam specjalistów od prania, odświeżenie tapicerki samochodowej, bo moja naprawdę wyglądała nieciekawie. Sprawdzili się rewelacyjnie. Dlatego też później, jak potrzebowałam takiej usługi jak pranie dywanów to wiedziałam, do kogo się odezwać. Polecam, oczywiście.
Awatar użytkownika
denis
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 15:48

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: denis »

Cieszę się, że udało mi się skorzystać z usług firmy Aquarius jeszcze w listopadzie, dzięki temu mam rewelacyjnie doprane wszystkie dywany i wykładziny dywanowe jeszcze przed świętami. Firma rzetelna, godna polecenia. Dywany są naprawdę czyste, odświeżone. Ceny są przystępne. Warto powiedzieć, że w ich ofercie jest nie tylko pranie dywanów
Awatar użytkownika
Marcjanna_92
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2021, 0:20

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Marcjanna_92 »

Jeśli szukacie takich usług jak ozonowanie pomieszczeń Warszawa to jest to najlepszy z możliwych adresów. Ja korzystam z tej usługi u nich już od dłuższego czasu, a mam porównanie z innymi firmami. Bardzo sobie chwalę, jakość usługi, ceny, dostępność terminów. Pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Strzeżymira-98
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 0:18

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Strzeżymira-98 »

Bardzo polecam usługi tej firmy. Jeśli chodzi o pranie dywanów, ale też innego rodzaju usługi, jakie mają w ofercie, a z których mieliśmy już okazję korzystać. Również ozonowanie ale i mycie kostki brukowej. Firma jest naprawdę rzetelna i godna polecenia, jeśli ktoś z Was się zastanawia, to powiem tyle - dzwońcie do nich, bo ceny też mają naprawdę okej.
Awatar użytkownika
Klarysa62
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2022, 21:36

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Klarysa62 »

Bardzo polecam Wam tę firmę! Naprawdę usługi na najwyższym poziomie, ale przy tym wszystkim też bardzo przystępne ceny a przy tym dostępność terminów. A wiadomo, że jeśli chodzi o takie usługi jak ozonowanie, to bardzo często zależy nam właśnie na tym, żeby usługa została wykonana szybko. Polecam Wam też mycie kostki brukowej Warszawa, efekt fenomenalny!
Awatar użytkownika
Ilia_66
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2023, 5:32

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Ilia_66 »

Też korzystamy od dawna z usług firmy Aquarius i na pewno nadal będziemy z ich usług korzystać. Naprawdę są zdecydowanie najlepsi. Znają się na swojej pracy jak nikt inny. Wbrew pozorom nie zajmują się tylko praniem dywanów, ale oferta ich usług jest naprawdę szeroka. Ja polecam na przykład mycie elewacji Warszawa - zawsze świetna jakość i dobra cena.
Awatar użytkownika
Szejma-60
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2022, 14:35

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Szejma-60 »

Bardzo polecam tę firmę i jej profesjonalne usługi. Żałuję, że nie znałam ich wcześniej, bo na pewno zdecydowanie częściej korzystałabym z ich usług już wcześniej, bo jestem naprawdę zadowolona. Dzięki tej firmie, a konkretnie ich usłudze jaką jest pranie dywanów Warszawa w końcu mam naprawdę czyste dywany i chodniki w domu. A dodam, że wcześniej też były prane.
Awatar użytkownika
Remigiusz
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2022, 16:23

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Remigiusz »

Zdecydowanie polecam Państwu usługi tej firmy, pełen profesjonalizm, do tego naprawdę dogodne terminy, a przy tym wszystkim, moim zdaniem dodatkowo też naprawdę przystępne ceny, a to w dzisiejszych czasach jest to naprawdę dość zaskakujące. Cieszę się, że miałem okazję korzystać z ich usług, a chodziło konkretnie o ozonowanie Warszawa. Polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Dagmara1988
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2023, 10:44

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Dagmara1988 »

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, naprawdę pełen profesjonalizm i moim zdaniem przystępne ceny. Korzystaliśmy już kilkukrotnie i to z różnych usług, dlatego myślę, że to jest już ten odpowiedni moment, kiedy mogę podzielić się swoją opinią, swoim doświadczeniem na temat firmy. Bardzo polecam nie tylko pranie dywanów Warszawa, ale i inne usługi.
Awatar użytkownika
marika1984
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2023, 5:41

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: marika1984 »

Zdecydowanie jest to firma godna zaufania, pełen profesjonalizm, ale co dla mnie też ważne i nie będę tego ukrywać, mają naprawdę dobre ceny, a przecież chyba każdy z nas zwraca na to uwagę w dzisiejszych czasach. Skorzystałam ostatnio z takiej usługi jak mycie kostki brukowej Warszawa, nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu, naprawdę jestem pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
Bogdan75
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2023, 10:48

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Bogdan75 »

No z mojej strony oczywiście zdecydowanie pełne zadowolenie z usług firmy Aquarius. Jeśli ktokolwiek zapytałby mnie o polecenie dobrej firmy, która profesjonalnie świadczy takie usługi (w Warszawie i okolicach) jak między innymi ozonowanie Warszawa czy pranie dywanów lub tapicerki, to na pewno bez wahania poleciłabym właśnie tę firmę, żadną inną. :)
Awatar użytkownika
albina62
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2023, 18:29

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: albina62 »

No co ja mogłabym jeszcze tutaj dopisać - to jest firma, której ze świecą szukać, bo naprawdę świadczy usługi pełne profesjonalizmu. Polecam również za bardzo dobre podejście do klienta, już przy pierwszym kontakcie można odczuć, że klient dla nich jest naprawdę ważny. A ja doceniam takie rzeczy. Polecam Wam nie tylko takie usługi jak mycie okien Warszawa :)
Awatar użytkownika
Ildefonsa-87
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2023, 12:40

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Ildefonsa-87 »

Cieszę się, że mamy taki wątek, w którym dzielimy się poleceniami, w którym można napisać, że jest się zadowolonym, bądź też nie - z usług firmy Aqarius. Natomiast z tego co widzę raczej próżno szukać kogoś, kto z ich usług mógłby być niezadowolony, co zupełnie mnie nie dziwi, naprawdę. Firmę cechuje pełen profesjonalizm. Polecam pranie dywanów Warszawa.
Awatar użytkownika
Józef74
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2023, 14:17

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Józef74 »

Ale oczywiście, że tak, naprawdę polecam. To jest rzetelna firma, której usług możecie być państwo w stu procentach pewni, korzystaliśmy już kilkukrotnie nigdy nie zdarzyła się jeszcze taka sytuacja, że mielibyśmy jakiekolwiek problemy związane ze współpracą z nimi. Ostatnio skorzystaliśmy z usługi ozonowanie Warszawa, będziemy korzystać częściej. :)
Awatar użytkownika
Wiesław-97
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2023, 3:03

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Wiesław-97 »

Bardzo dobra firma. Korzystaliśmy z ich usług już kilkukrotnie, przede wszystkim regularnie zajmują się ozonowaniem w naszym domu, ale to, co chcę Wam polecić, to jest mycie elewacji i mycie kostki brukowej Warszawa. U nas zajęli się odnowieniem tych rzeczy jeszcze latem tego roku i to co mogę Wam powiedzieć - naprawdę warto. Wyglądają jak nowe! :)
Awatar użytkownika
Zenona_61
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2023, 19:03

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Zenona_61 »

No powiem Wam tak, niech Was nie zdziwi nazwa strony, bo zdecydowanie firma ta zajmuje się nie tylko praniem dywanów. Chociaż i tę usługę u nas wykonywali i mogę powiedzieć, że została wykonana naprawdę na najwyższym poziomie, bardzo skutecznie. Dywan wygląda jak nowy. Ale polecam Wam również takie usługi jak na przykład mycie okien Warszawa. Dobra firma
Awatar użytkownika
Laura-85
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2023, 1:18

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Laura-85 »

Moje pełne zadowolenie ze współpracy z firmą Aquarius z Warszawy. Korzystałam z ich usług już wielokrotnie i na pewno będę stałą klientką. Zresztą, sama dostałam na nich namiary od znajomej, która jeszcze dłużej niż ja korzysta z pomocy tej firmy i jest równie zadowolona. Jeśli jesteście zainteresowani takimi usługami jak ozonowanie Warszawa, to polecam.
Awatar użytkownika
Świętibor1991
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2023, 8:57

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Świętibor1991 »

Moja opinia nie może być inna, jak tylko pozytywna. Cieszę się, że w końcu trafiłam na nich, dlatego, że w końcu wiem, że mogę im zaufać. Czymkolwiek by się u mnie nie zajmowali, a były to już różne usługi, od prania dywanów po mycie kostki brukowej Warszawa za każdym razem wszystko zostało wykonane od a do z najlepiej jak się da. Cenowo też przystępnie.
Awatar użytkownika
Bożan
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2024, 19:09

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Bożan »

Bardzo często korzystamy z usług tej firmy, ostatnio skorzystaliśmy z takiej opcji jak ozonowanie Warszawa i uważam, że pierwszy raz naprawdę porządnie mamy wyozonowane nie tylko mieszkanie, ale również pomieszczenia gospodarcze. polecam Wam z czystym sumieniem, ceny również mają dość przystępne, jak na Warszawę szczególnie. Na plus również terminy :)
ODPOWIEDZ