GoWork.pl: Serwis pracy, opinie o pracodawcach

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Zośka

GoWork.pl: Serwis pracy, opinie o pracodawcach

Post autor: Zośka »

Cześć, jakie macie opinie na temat serwisu gowork, czy warto sugerować się opiniami zawartymi na gowork?
Gowork jest teraz bardzo popularny ale mam wrażenie, że są tam same negatywne opinie. Czy piszą je złośliwi ludzie czy pracownicy goworka? Przy weryfikowaniu pracodawcy zawsze znajduję negatywne opinie.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 149
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: GoWork.pl: Serwis pracy, opinie o pracodawcach

Post autor: Lela »

Warto poczytać sobie coś prze wybraniem się na rozmowę rekrutacyjną, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a jak ktoś ma złe doświadczenia z pracodawcą to na pewno chętnie się tym podzieli w internecie. Jak szukacie pracy to pewnie macie jakieś sprawdzone do tego miejsca. Ciekawe oferty pracy Nysa - zobacz sam! na portalu Geo Praca. Szukanie lokalnie tu pracy to świetna sprawa.
Szymuś

Re: GoWork.pl: Serwis pracy, opinie o pracodawcach

Post autor: Szymuś »

Sam serwis jest spoko konceptem, chociaż bym się nie kierował wszystkimi opiniami w 100% Wiele osób wypowiada się po tym jak się zwolni i to zazwyczaj ze złej strony. Poza tym niektóre komentarze nic nie wnoszą. Sam tak miałem jak szukałem robo i myślałem o imex logistics. Dopiero na rozmowie okazało się że firma jest rzeczywiście spoko, że pracodawca zapowiada się w porządku, że dba o swoich pracowników co widać w uczciwych warunkach zatrudnienia. A i relacje pracownicze sa poukładane, dzięki czemu atmosfera jest zdrowa, bez spiny
ODPOWIEDZ