Jaki kurier?

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 25
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:29

Jaki kurier?

Post autor: Annika »

Ciekawa jestem, czy wśród Was są osoby, które zajmują się produkcją towarów. Chodzi mi o to, aby zasięgnąć informacji o ich wysyłce za granicę. Zebrało mi się niemałe grono klientów i będę chciała im wysyłać swoje produkty. Fajnie byłoby, gdybyście podpowiedzieli mi, na co powinnam szczególnie zwrócić uwagę, podpisując umowę z firmą spedycyjną. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
pracuś
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:34

Re: Jaki kurier?

Post autor: pracuś »

Jeśli chodzi o wysyłkę towaru za granicę to przede wszystkim ważne jest by firma ta miała ubezpieczony towar tak na wszelki wypadek, a poza tym firma taka musi już jakiś czas zajmować się realizacją takich przesyłek. Z tego co sama już się dowiadywałam to tutaj https://www.speedpack.com.pl/ znajdziesz namiary na konkretną i rzetelną firmę kurierską. Z nimi możesz bezpiecznie wysyłać towar a granicę
Awatar użytkownika
Suprasia
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:28

Re: Jaki kurier?

Post autor: Suprasia »

Często wysyłam paczki za granicę i właśnie korzystam z oferty Speedpack. A jeśli chodzi o ubezpieczenie, to podstawa. To znajomy mnie zachęcił do korzystania z ich usług i ani razu się nie zawiodłam. Mają bardzo życzliwe podejście do klienta i odpowiadają na każde pytanie. Nawet sami oddzwaniają, gdy trzeba wyjaśnić szczegóły transportu. To rzetelna firma.
Awatar użytkownika
wicherr
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:07

Re: Jaki kurier?

Post autor: wicherr »

Moja mama wysyła bardzo często paczki do cioci w Irlandii i robi to za pośrednictwem firmy SpeedPack. A wybrała właśnie tę firmę, bo prowadzą oni dystrybucję zarówno standardowych paczek, jak i tych o większych gabarytach. A wiadomo jak to jest nie zawsze mieścimy się w tych standardowych paczkach, a w tej firmie nie ma z tym problemu. Bo oni transportują nawet paczki o większych gabarytach
ODPOWIEDZ