Kolacja we dwoje ?

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
uzumaki
Posty: 56
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:54

Kolacja we dwoje ?

Post autor: uzumaki »

Czy zna ktoś w Warszawie romantyczne miejsce na kolacje we dwoje? Mam tu na myśli coś bardzo kameralnego z nastrojową muzyką i ciepłym wystrojem. Miejsce gdzie można podelektować się sobą, jedzeniem i małą ilością ludzi. Bo pytałam wśród znajomych i polecali mi restaurację Akademia. Co wy sądzicie o tym miejscu ? Warto się tam wybrać ?
Awatar użytkownika
mięta
Posty: 68
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:49

Re: Kolacja we dwoje ?

Post autor: mięta »

Pewnie, ale tylko z muzyką w tle. Oboje z moim kochamy muzykę, dlatego też nie wyobrażamy sobie inaczej. Raptem wczoraj o tym rozmawialiśmy i zdecydowaliśmy, że kupimy sobie takie mp3 https://www.ceneo.pl/Odtwarzacze_mp3_i_mp4 do słuchania muzyki przy pracy. Oboje pracujemy przy taśmie produkcyjnej, panuje u nas kompletna cisza i czas nie leci. A tak, chwila moment i jesteśmy w domu.
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 25
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:29

Re: Kolacja we dwoje ?

Post autor: Annika »

Romantycznie i egzotycznie to jest podobno w Restauracji Leila, do której dopiero będę się wybierać. Gdy przejrzałam menu na stronie, to zapragnęłam spróbować Shakshuka, Kyby Vege oraz izraelskiego wina koszernego. Też muszę namówić męża na taką kolację we dwoje i czuję, że będziemy tam jeszcze w tym tygodniu :) Musi tam być naprawdę wyjątkowo, skoro ci, co byli są tak zachwyceni.
ODPOWIEDZ