Lajtit.pl opinie

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
Orian98
Posty: 11
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:42

Lajtit.pl opinie

Post autor: Orian98 »

Czy znacie sklep z oświetleniem lajtit.pl? Czy to dobre miejsce na zakup lamp? Mają bardzo dobre ceny, ale wolę się upewnić zanim złożę zamówienie. Dzięki za wszystkie opinie.
Awatar użytkownika
olena814
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:13

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: olena814 »

Na lajtit.pl można znaleźć oświetlenie do całego mieszkania. Jest tam ogromny wybór lamp i w mojej opinii, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Poza tym ceny zachęcają.
Awatar użytkownika
pola266
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2019, 18:16

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: pola266 »

Polecam wszystkim sklep z oświetleniem lajtit.pl. Sama zamawiałam tam lampy do całego mieszkania i efekt jest niesamowity. Uważam, że wszystkie pozytywne opinie w internecie są prawdziwe.
Awatar użytkownika
hela301
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:15

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: hela301 »

Na lajtit.pl można znaleźć wiele oryginalnych lamp. Ja u nich zamawiałam oświetlenie do całego domu, bo pasuje mi ich oryginalny styl. To moja opinia, ale może kogoś przekonam.
Awatar użytkownika
roksana957
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:18

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: roksana957 »

Sklep lajtit.pl poleciła mi koleżanka,bo miała dobre opinie o nich. Powiedziała, że ich nietypowy styl spodoba mi się i się nie myliła. Ich lampy są ciekawie wykonane, mi to pasuje.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: nosleep »

Niestety nie kojarzę tego sklepu, jeszcze nigdy nie przeglądałam ich oferty. Ale z pewnością tam zajrzę, bo właśnie będę kupować lampy do mojego nowego domu. Aktualnie rozglądam się jeszcze w ofertach sklepu https://urzadzajtanio.pl/ , bo tam też można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Chociażby lampy azzardo, czy zuma line. Także super.
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: 444adam »

Tego sklepu nie znam. jak chcesz namiar na taki pewny to zostawiam na https://www.interblue.pl/. Mają szeroki asortyment w tym przeróżne lampy. dla mnie rewelacja i oferta i obsługa. w tym czas wysyłki i sposób zapakowania produktów. To przecież ma też znaczenie. Jeśli paczka nie będzie dobrze zapakowana to nie dotrze do nas w idealnym stanie. A lampy nie trudno uszkodzić.
Awatar użytkownika
Mauricius
Posty: 35
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:47

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: Mauricius »

Ja to raczej takie zakupy załatwiam w supermarketach budowlanych
Awatar użytkownika
wicherr
Posty: 35
Rejestracja: 01 paź 2019, 20:07

Re: Lajtit.pl opinie

Post autor: wicherr »

?Także nie nam tego sklepu, ale kto wie może kiedyś coś stamtąd kupię. Jak na razie to zamówiłam lampy ścienne na https://www.ceneo.pl/Lampy_scienne i nie powiem o nich złego słowa. Muszę nawet powiedzieć że mają tam bardzo duży wybór i to przeróżnych lamp ściennych i to w dość przestępnych cenach. BO nie jest powiedziane że wszystko trzeba kupować w marketach budowlanych czy oświetleniowych
ODPOWIEDZ