Myjnia Ręczna - Global Car Wash Warszawa

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
aśa

Myjnia Ręczna - Global Car Wash Warszawa

Post autor: aśa »

Cześć, dodaję opinie o moich odczuciach po pierwszej współpracy z ręczną myjnią samochodową Global Car Wash z siedzibą w Warszawie.
  • Adres firmy to: Aleja Krakowska 89, 02-180 Warszawa Włochy
  • Telefon kontaktowy: 734 242 242
  • Strona www myjni: https://myjniasamochodowawarszawa.pl
Opinia: skorzystałem po znalezieniu myjni w Google. To nowa firma na mapie stolicy, która dopiero się rozwija. Nie zmienia to jednak faktu, że pracownicy to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy dokładnie umyli karoserię, wnętrze samochodu oraz przeprowadzili drobne poprawki auto-detailingowe. Zdecydowanie polecam i jeszcze tu wrócę:) Zadowolony klient!
ochąż

Re: Myjnia Ręczna - Global Car Wash Warszawa

Post autor: ochąż »

Polecam. Zdecydowałem się na usługę mycia zewnętrznego auta oraz drobną korektę auto detailingową. Jestem zadowolony z uzyskanego efektu :) Jedna z lepszych auto myjni w stolicy. Również posiadają dobrą lokalizację, więc łatwo trafić :) :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
doboić

Re: Myjnia Ręczna - Global Car Wash Warszawa

Post autor: doboić »

Do każdej firmy, która potrzebuje kosmetyków samochodowych, powinno się oferować produkty tylko i wyłącznie wysokiej jakości. Na tym się zyskuje i to wiele. Ergonomia takiego kosmetyku samochodowego jest niezwykle wysoka i bywa na bardzo wysokim poziomie. Warto zapoznać się z ofertami niektórych sklepów internetowych bywa bardzo szeroka i to daje różnego rodzaju efekty. Dlatego polecam takie firmy oraz ich poszczególne oferty.
ODPOWIEDZ