Opinie Badania Kliniczne/Clinical Trials Piotr Mośko Warszawa

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Remigia

Opinie Badania Kliniczne/Clinical Trials Piotr Mośko Warszawa

Post autor: Remigia »

Hej! Czy wiecie jak pracuje się w firmie Badania Kliniczne/Clinical Trials Piotr Mośko Warszawa? Macie jakieś doswiadczenia?
cześko

Re: Opinie Badania Kliniczne/Clinical Trials Piotr Mośko Warszawa

Post autor: cześko »

To jakaś nowa przychodnia? Jestem z Warszawy ale nie kojarzę tej placówki. Tymczasem chciałbym po kontuzji sportowej zrobić badania, ponieważ ból kręgosłupa utrzymuje się już bardzo długo co zaczęło mnie poważnie niepokoić. Zainteresowała mnie oferta Luxmed, o której dowiedziałem się ze strony https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ . Podobno można dostać się na diagnostykę USG, RTG czy nawet rezonans magnetyczny bez kolejek co obecnie jest prawdziwą rzadkością. Dawno jednak nie byłem u żadnego lekarza więc chciałbym zapoznać się z Waszymi opiniami o Luxmedzie (jeśli tam chodzicie) i ewentualnie innych punktach badań obrazowych w stolicy.
Małgosia

Re: Opinie Badania Kliniczne/Clinical Trials Piotr Mośko Warszawa

Post autor: Małgosia »

Mnie ostatnio zaciekawiła endoskopia kapsułkowa Wrocław. Nie miałam pojęcia, że medycyna poszła tak do przodu i można wykonać takie badanie, dopóki sama nie musiałam odwiedzić lekarza z problemem układem pokarmowym. Okazuje się, że takie badania od dawna są mało inwazyjne i nawet nie jest potrzebny chirurg.
ODPOWIEDZ