Opinie Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Krzystanek Specjalista Neurolog Katowice

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Maksyma

Opinie Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Krzystanek Specjalista Neurolog Katowice

Post autor: Maksyma »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Krzystanek Specjalista Neurolog Katowice?
wiśniewska34

Re: Opinie Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Krzystanek Specjalista Neurolog Katowice

Post autor: wiśniewska34 »

Ze swojej strony mogę polecić Panią Małgorzatę Stępniewską. Jest zdecydowanie najlepszym neurologiem w Sosnowcu, posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i ma świetne podejście do swoich pacjentów. Odkąd rozpoczęłam leczenie, moje regularne bóle głowy zdecydowanie rzadziej występują.
Aniołek

Re: Opinie Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N.Med.Ewa Krzystanek Specjalista Neurolog Katowice

Post autor: Aniołek »

Zawsze powinniście stawiac na jak najlepszych specjalistów, bo od tego zależy skuteczność leczenia. Właśnie dlatego ja mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli szukacie neurologa dzieciecego dla swoich maluchów, to koniecznie powinniście wybrać kogoś dobrego. W przeciwnym razie sporo ryzykujecie.
ODPOWIEDZ