Producent wind Globa-Lift

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
ośka

Producent wind Globa-Lift

Post autor: ośka »

Korzystaliśmy ostatnio z oferty producenta wind Global-Lift.

Zalety:
  • polska firma,
    konsultacje ze wsparciem w doborze dźwigu,
    serwis i resurs,
    dobre ceny.
Jaki produkt zamówiliśmy:
https://global-lift.pl/oferta/windy-osobowe/ - winda osobowa, która została zamontowana przez naszą spółdzielnię w blokach. Estetyczne, łatwe w obsłudze, energooszczędne - do tej pory bez zarzutów.

aśnik

Re: Producent wind Globa-Lift

Post autor: aśnik »

Zamawialiśmy platformę przyschodową do domu - polecamy ich - chyba jedni z lepszych profesjonalistów jeżeli chodzi o produkcję wind w PL - zamówiliśmy konsultację, pomogli dobrać rozwiązanie dla seniora , przyjechali, zamontowali, do tego można zamówić u nich serwis - firma od a do z

my little pet shop

onaź

Re: Producent wind Globa-Lift

Post autor: onaź »

My również polecamy. Akurat korzystaliśmy ze wsparcia w zamontowaniu platformy przyschodowej ale jak najbardziej firma Global-Lift jest godna polecenia. Specjaliści jakich mało:) szybka konsultacja, wycena, montaż do tego wsparcie i serwis - full opcja! :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:

vanda

Re: Producent wind Globa-Lift

Post autor: vanda »

To bardzo dobry producent, jestem przekonana, że się i u was sprawdzi. Na pewno jednak będziecie się zastanawiać, czy wybrać windę hydrauliczną czy elektryczną. Każda ma swoje plusy i minusy, przy czym ta pierwsza jest również bardziej przyjazna środowisku. Co wy na to? Może warto wczytać się w ten https://www.lplanet.pl/ekologia-a-dzwig ... ektryczny/ artykuł i wybrać naprawdę dobrze?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ