Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
celestia
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 18:40

Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Post autor: celestia »

Czy ktoś z was chodził może na rehabilitację do Centrum Rehabilitacji Jedyne Zdrowie? Co sądzicie o tamtejszych specjalistach i samych zajęciach? Przynoszą jakieś efekty?
Awatar użytkownika
kochan1970
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 12:49

Re: Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Post autor: kochan1970 »

Ja mogę wypowiedzieć się o tej poradni wyłącznie pozytywnie. Specjalistów mają najlepszych, jakich do tej pory spotkałam. Opieka jest kompleksowa i zawsze dostosowana do potrzeb każdego pacjenta. Mają powołanie do leczenia :)
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Post autor: narka »

Właśnie zostałam zapisana na rehabilitację... z początkiem styczna przyszłego roku! Dlatego myślę o prywatnych wizytach. Podobno to centrum: http://rehapro.com.pl/ ma świetne opinie. Mieliście okazję chodzić tutaj na rehabilitacje?
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Post autor: oja »

Ja nie znam tego ośrodka, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na ten temat. Natomiast z czystym sumieniem mogę polecić: fizjoterapeuta Szczecin Chodziłam tutaj jak miałam problem z kolanem, po tym jak wywróciłam się na rowerze. Na szczęście szybko udało mi sie wrócić do zdrowia.
Małgosia

Re: Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Post autor: Małgosia »

Często potrzebny jest też sprzęt do domowej rehabilitacji. U mnie były to rotory kończyn dolnych. Dzięki ciężkiej i sukcesywnej pracy udało mi się powrócić do sprawności. Jednak bez sprzętu i pomocy rehabilitantów nie osiągnęłabym tego sukcesu.

golebie pocztowe w polsce
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 55
Rejestracja: 30 lip 2019, 17:25

Re: Rehabilitacja w Jedyne Zdrowie

Post autor: elwira »

Co jak co, ale najlepsze rehabilitacje to robi dr Więcek http://www.rehabilitacje.org/ ma naprawde solidne i porządne wyposażenie gabinetu a do tego bardzo profesjonalne zabiegi, tego mi było trzeba po wypadku, już potrafię samodzielnie chodzic.
ODPOWIEDZ