Samochód z usa - co sądzicie?

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Tereś33

Samochód z usa - co sądzicie?

Post autor: Tereś33 »

Co sądzicie na temat samochodów z usa i jednocześnie czy ktoś może z Was już ściągał samochód z zagranicy, jeżeli tak to jak to wszystko przebiegło, kto Wam pomagał i przede wszystkim czy jesteście zadowoleni z efektów bo ja już naprawdę nie wiem jak się za to warto odpowiednio zabrać. Pozdrawiam i od razu dzięki za konkrety!
Emileś

Re: Samochód z usa - co sądzicie?

Post autor: Emileś »

Według mnie jak już ściągać samochód z usa to jednak ten z wyższej półki. Na pewno będziesz potrzebował pomocy przy licytacji i transporcie do kraju bo to nie proste zadanie i u nas zajmował się tym Bid Cars konkretne wsparcie, wszystko przedstawione na umowie oraz przy licytacji jak nie macie czasu żeby zająć się tym samodzielnie.
Dareś

Re: Samochód z usa - co sądzicie?

Post autor: Dareś »

Też uważam, że warto jednak zastanowić się nad bid cars mogą skutecznie pomóc, konkretne informacje wsparcie obslugi jak to dokładnie wygląda i ile może potrwać, do tego przeliczyć koszty żeby naprawdę wyszło opłacalnie nawet z ewentualnymi naprawami oczywiście.
Tereś33

Re: Samochód z usa - co sądzicie?

Post autor: Tereś33 »

Dareś pisze: ↑29 sie 2021, 15:55 Też uważam, że warto jednak zastanowić się nad bid cars mogą skutecznie pomóc, konkretne informacje wsparcie obslugi jak to dokładnie wygląda i ile może potrwać, do tego przeliczyć koszty żeby naprawdę wyszło opłacalnie nawet z ewentualnymi naprawami oczywiście.
O proszę, dobrze wiedzieć no to zobaczymy co z tego wyjdzie na pewno liczę na kolejne podpowiedzi i chętnie poznam inne spostrzeżenia.
AleksanderMiś

Re: Samochód z usa - co sądzicie?

Post autor: AleksanderMiś »

Właśnie tak, warto liczyć na wsparcie ze strony specjalistów do których można właśnie zaliczyć bid cars https://bid.cars/pl/shipping którzy pomogą w znalezieniu samochodu pod konkretne wymagania, ale też licytacji, aż po ściągnięcie auta do europy i kraju. Ogólnie fachowo i zgodnie z ustaleniami, sam na pewno bym tego tak nie zorganizował.
ODPOWIEDZ