Smart Kid Belt

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Kinga Szczepańska

Smart Kid Belt

Post autor: Kinga Szczepańska »

Czy są tu użytkowniczki tych pasów? Jestem ciekawa jakie ma opinie wśród Was? Moim skromnym zdaniem to rozwiązanie jest ciekawą alternatywą dla fotelików no ale co wy o tym myślicie?
Tanaś

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Tanaś »

Użytkuje codziennie dla swego starszego syna i znakomicie przypadły mi do gustu bo znacznie łatwiej przenosi się je z auta do auta, jak i zabiera ze sobą w czasie jazdy taksówką gdyż to urządzenie jest niebywale lekkie i małych gabarytów.
Biadała

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Biadała »

Rewelacyjne rozwiązanie, które zrobiło spore zamieszanie na rynku. Kupiłem i użytkuje dla córki, która jeździ komfortowo. Urządzeni to jest łatwe w użyciu i pamiętajmy, że ma homologacje i atesty.
Żak

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Żak »

Homologacja homologacją. Pamiętajmy, że ten produkt był całkiem sensownie testowany i porównywany do fotelików i wypadł całkiem interesująco. Takie testy nie były robione niestety u nas w kraju ale sa testy tego typu z Hiszpanii. Warto poszukać i poczytać.
Kędzierski

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Kędzierski »

Żak pisze: ↑01 gru 2020, 14:50 Homologacja homologacją. Pamiętajmy, że ten produkt był całkiem sensownie testowany i porównywany do fotelików i wypadł całkiem interesująco. Takie testy nie były robione niestety u nas w kraju ale sa testy tego typu z Hiszpanii. Warto poszukać i poczytać.
W niezależnych testach wypada dobrze. Cenowo bardzo atrakcyjny. Co prawda od czasu do czasu konkurencja niezbyt pochlebnie się wypowiada o tym rozwiązaniu, więc chyba to też jakaś opinia i to pozytywna. No bo jakby nie obawiali się tego rozwiązania to by tak na niego nie jechali ;)
Ludmiła

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Ludmiła »

Smart Kid Belt, a co to takiego i dla dziecka w jakim wieku można stosować? Wasze opinie zaciekawiły mnie, a przyznaję, że urządzenie to jest mi całkiem nie znane, a z chęcią się dowiedziałabym się na jego temat odrobinę więcej gdyż mając trójkę dzieci ciężko ogarnąć logistykę wspólnego podróżowania w moim małym aucie. Kto go produkuje?
BeataŁ

Re: Smart Kid Belt

Post autor: BeataŁ »

Ludmiła pisze: ↑17 maja 2021, 21:39 Smart Kid Belt, a co to takiego i dla dziecka w jakim wieku można stosować? Wasze opinie zaciekawiły mnie, a przyznaję, że urządzenie to jest mi całkiem nie znane, a z chęcią się dowiedziałabym się na jego temat odrobinę więcej gdyż mając trójkę dzieci ciężko ogarnąć logistykę wspólnego podróżowania w moim małym aucie. Kto go produkuje?
Przeznaczony jest dla dzieci 5-12 lat (15-36kg). Jest to pas z dwoma klamrami, którymi regulujesz pas bezpieczeństwa do sylwetki dziecka. Przy trójce dzieci idealnie się sprawdza bo dzieci maja więcej miejsca na tylnej kanapie i podróżują nie tylko bezpiecznie ale i komfortowo. Ten pas jest bardzo lekki więc jest bardzo mobilny i w przypadku wyjazdów np. zagranicznych gdzie wypożyczamy auto idealnie się sprawdza, a nie stanowi balastu w bagażu. Mam nadzieję, że już niebawem znów będziemy podróżować bezproblemowo.
Nińka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Nińka »

BeataŁ pisze: ↑25 maja 2021, 19:12 Przeznaczony jest dla dzieci 5-12 lat (15-36kg). Jest to pas z dwoma klamrami, którymi regulujesz pas bezpieczeństwa do sylwetki dziecka. Przy trójce dzieci idealnie się sprawdza bo dzieci maja więcej miejsca na tylnej kanapie i podróżują nie tylko bezpiecznie ale i komfortowo. Ten pas jest bardzo lekki więc jest bardzo mobilny i w przypadku wyjazdów np. zagranicznych gdzie wypożyczamy auto idealnie się sprawdza, a nie stanowi balastu w bagażu. Mam nadzieję, że już niebawem znów będziemy podróżować bezproblemowo.
Używam to urządzenie na co dzień i naprawdę jeżdżąc z trójka dzieci to jedyne sprawdzające się dobrze rozwiązanie i co najważniejsze bezpieczne.
Bańka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Bańka »

Znam tą alternatywę dla fotelika i używam go w awaryjnych sytuacjach dla przewozu mego dziecka w aucie. Świecie sprawdza się w taksówkach podczas wakacji czy nawet podczas transferu z przy lotniskowego parkingu na lotnisko busem. Jest lekki więc poruszanie się z nim nie jest skomplikowane i nie stanowi balastu w torbie.
Gośka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Gośka »

Bańka pisze: ↑12 cze 2021, 21:16 Znam tą alternatywę dla fotelika i używam go w awaryjnych sytuacjach dla przewozu mego dziecka w aucie. Świecie sprawdza się w taksówkach podczas wakacji czy nawet podczas transferu z przy lotniskowego parkingu na lotnisko busem. Jest lekki więc poruszanie się z nim nie jest skomplikowane i nie stanowi balastu w torbie.
Właśnie planuję zakup tego urządzenia by mieć większy komfort podróżowania podczas wakacji i nie zamartwiania się czy dostanę fotelik w wypożyczalni lub jak zadbać o bezpieczną podróż dziecka w busie.
Dąbska

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Dąbska »

Gośka pisze: ↑21 cze 2021, 22:10
Bańka pisze: ↑12 cze 2021, 21:16 Znam tą alternatywę dla fotelika i używam go w awaryjnych sytuacjach dla przewozu mego dziecka w aucie. Świecie sprawdza się w taksówkach podczas wakacji czy nawet podczas transferu z przy lotniskowego parkingu na lotnisko busem. Jest lekki więc poruszanie się z nim nie jest skomplikowane i nie stanowi balastu w torbie.
Właśnie planuję zakup tego urządzenia by mieć większy komfort podróżowania podczas wakacji i nie zamartwiania się czy dostanę fotelik w wypożyczalni lub jak zadbać o bezpieczną podróż dziecka w busie.
Do podróży to genialne rozwiązanie. Sprawdza się znakomicie. I przy tych mniejszych, do rodziny, i tych wiekszych na wakacje. A jak macie dwa samochody, to też sie sprawdza, bo łatwiej przełożyć albo wozić dwa w różnych. U nas sie sprawdziło.
Julitaą

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Julitaą »

Dąbska pisze: ↑28 cze 2021, 14:58 Właśnie planuję zakup tego urządzenia by mieć większy komfort podróżowania podczas wakacji i nie zamartwiania się czy dostanę fotelik w wypożyczalni lub jak zadbać o bezpieczną podróż dziecka w busie.
Do podróży to genialne rozwiązanie. Sprawdza się znakomicie. I przy tych mniejszych, do rodziny, i tych wiekszych na wakacje. A jak macie dwa samochody, to też sie sprawdza, bo łatwiej przełożyć albo wozić dwa w różnych. U nas sie sprawdziło.
[/quote]Ja zamierzam kupić na tegoroczny wyjazd, Dziecko ma skończone 5 lat więc zobaczymy jak się sprawdzi na naszym wakacyjnym wyjeździe. U mnie w pracy kilka koleżanek użytkuje to urządzenie nawet na co dzień i chwalą sobie to rozwiązanie.
Honoratać

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Honoratać »

Mam i chwale sobie to rozwiązanie. Nawet moim rodzicom dokupiłam dodatkowy pas by w razie czego mieli w schowku. Koszt niewielki, a bezpieczeństwo dziecka najważniejsze. Przydało si już kilka razy :) Warto nadmienić, że rodzice nie mieli żadnego problemu z jego wpięciem do pasa (nie to co z fotelikiem) gdyż jest to banalnie proste.
Alicjaó

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Alicjaó »

Urządzenie, o którym rozmawiacie jest dla mnie totalną nowością. Moja córka w tym roku kończy 5 lat i przydałaby mi się taka alternatywa bo jeżdżąc na dwa auta i posiadając jeden fotelik różnie to bywa. Z chęcią dowiem się o nim czegoś więcej, gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje o nim?
Przepióra

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Przepióra »

Alicjaó pisze: ↑05 sie 2021, 20:57 Urządzenie, o którym rozmawiacie jest dla mnie totalną nowością. Moja córka w tym roku kończy 5 lat i przydałaby mi się taka alternatywa bo jeżdżąc na dwa auta i posiadając jeden fotelik różnie to bywa. Z chęcią dowiem się o nim czegoś więcej, gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje o nim?
Poczytaj ten test: https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/htm. Bardzo sensowny. I do tego od razu masz porównanie Smart Kid Belt to tradycyjnych fotelików. Możesz sobie sama wyrobić zdanie, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie i czy wyniki Cię przekonują. Mnie tak.
MiszkaŃ

Re: Smart Kid Belt

Post autor: MiszkaŃ »

Przepióra pisze: ↑19 sie 2021, 12:22
Alicjaó pisze: ↑05 sie 2021, 20:57 Urządzenie, o którym rozmawiacie jest dla mnie totalną nowością. Moja córka w tym roku kończy 5 lat i przydałaby mi się taka alternatywa bo jeżdżąc na dwa auta i posiadając jeden fotelik różnie to bywa. Z chęcią dowiem się o nim czegoś więcej, gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje o nim?
Poczytaj ten test: https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/htm. Bardzo sensowny. I do tego od razu masz porównanie Smart Kid Belt to tradycyjnych fotelików. Możesz sobie sama wyrobić zdanie, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie i czy wyniki Cię przekonują. Mnie tak.
Fajny test. Nie widziałam takiego. Powinno być więcej testów takiego typu, które porównują produkty.
bączkowa

Re: Smart Kid Belt

Post autor: bączkowa »

MiszkaŃ pisze: ↑26 sie 2021, 22:30
Przepióra pisze: ↑19 sie 2021, 12:22
Alicjaó pisze: ↑05 sie 2021, 20:57 Urządzenie, o którym rozmawiacie jest dla mnie totalną nowością. Moja córka w tym roku kończy 5 lat i przydałaby mi się taka alternatywa bo jeżdżąc na dwa auta i posiadając jeden fotelik różnie to bywa. Z chęcią dowiem się o nim czegoś więcej, gdzie mogę znaleźć szczegółowe informacje o nim?
Poczytaj ten test: https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/htm. Bardzo sensowny. I do tego od razu masz porównanie Smart Kid Belt to tradycyjnych fotelików. Możesz sobie sama wyrobić zdanie, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie i czy wyniki Cię przekonują. Mnie tak.
Fajny test. Nie widziałam takiego. Powinno być więcej testów takiego typu, które porównują produkty.
zgadzam sie tez go widzialam i nie rozumiem skad tej hejt na te pasy
Przepióra

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Przepióra »

bączkowa pisze: ↑01 paź 2021, 19:06 zgadzam sie tez go widzialam i nie rozumiem skad tej hejt na te pasy
Tego nie wie nikt. Po prostu piszą nie patrząc na testy. Sam nie wiem dlaczego. Bo tak wygodnie? Nie wiem. Raczej ochrona własnego biznesu takim zagraniem to trochę mało szczera droga. Wygląda jakby sami nie ufali swoim produktom, więc próbują podkopać inne. Inaczej tego nie widzę.
Nurzyński

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Nurzyński »

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ....? Wiadomo. Każdy patrzy na swój produkt i to jaką ma sprzedaż. Jak pojawi się konkurencja to sie z nią walczy. Ale rynek był ustawiony i wszyscy mieli podobny produkt. Spełniali podobne założenia. Aż pojawił się nowy gracz w postaci Smart Kid Belt i zamieszał. Ja bym właśnie to obstawiał za powód.
Jabłońska

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Jabłońska »

Nurzyński pisze: ↑06 paź 2021, 14:57 Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ....? Wiadomo. Każdy patrzy na swój produkt i to jaką ma sprzedaż. Jak pojawi się konkurencja to sie z nią walczy. Ale rynek był ustawiony i wszyscy mieli podobny produkt. Spełniali podobne założenia. Aż pojawił się nowy gracz w postaci Smart Kid Belt i zamieszał. Ja bym właśnie to obstawiał za powód.
Poszukaj na BRD24 artykułu właśnie o tej sytuacji. Tam zrobili dość dobrą analizę całego rynku i tego, jak branża związana z produkcją fotelików mocno naciska na zmiany w prawie. Po prostu nie chcą konkurencji. Dla mnie to bardzo słabe.
Kałużna

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Kałużna »

Jabłońska pisze: ↑13 paź 2021, 15:10
Nurzyński pisze: ↑06 paź 2021, 14:57 Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ....? Wiadomo. Każdy patrzy na swój produkt i to jaką ma sprzedaż. Jak pojawi się konkurencja to sie z nią walczy. Ale rynek był ustawiony i wszyscy mieli podobny produkt. Spełniali podobne założenia. Aż pojawił się nowy gracz w postaci Smart Kid Belt i zamieszał. Ja bym właśnie to obstawiał za powód.
Poszukaj na BRD24 artykułu właśnie o tej sytuacji. Tam zrobili dość dobrą analizę całego rynku i tego, jak branża związana z produkcją fotelików mocno naciska na zmiany w prawie. Po prostu nie chcą konkurencji. Dla mnie to bardzo słabe.
No słabo. Kombinują by ugrać jak najwięcej. Jak widać nawet grając nieczysto można zyskać. Dla mnie chore jest to, że branża sama decyduje jakie przepisy mają ja ograniczać. A właściwie przepisy mają nie ją a konkurencje ograniczać.
doriss

Re: Smart Kid Belt

Post autor: doriss »

Powiem tak różne opinie czytałam na temat tych pasów i średnio mnie przekonują... Jak chodzi o mnie to postawię raczej na fotelik MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... NavyMax.04 - bo czytałam na jego temat naprawdę sporo pozytywnych opinie, rodzice często go polecali. Ponoć jest dobry jakościowo, ma solidną konstrukcje. Wszystko się w nim zgadza.
ODPOWIEDZ