Dobry sklep z elektroniką użytkową

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
WisłaNa102

Dobry sklep z elektroniką użytkową

Post autor: WisłaNa102 »

Szukałam w internecie dobrego sklepu z elektroniką i trafiłam na sklep Platinet. Mają bardzo duży wybór oraz atrakcyjne ceny. Zamówiłam blender ręczny i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam wszystkim sprawdzić ofertę sklepu Platinet. W skepie można kupić akcesoria mobilne, gadżety elektroniczne, AGD kuchenne i wiele innych przydatnych rzeczy.
Irmina

Re: Dobry sklep z elektroniką użytkową

Post autor: Irmina »

Na pewno przejrzę ich ofertę :) W tamtym miesiącu przeprowadziłam się wraz z rodziną - mąż i dwie córeczki do nowego większego mieszkania. Ekipa troszkę spóźniła się jeżeli chodzi o czas wykończenia. Miałam nadzieję, że tydzień przed wprowadzeniem będzie już wszystko gotowe i będę mogła doposażyć mieszkanie. Niestety wszystko stało się na ostatnią chwilę i dalej brakuje mi kilku sprzętów kuchennych. Większość rzeczy zamówiłam z firmy Ariete Niedawny zakupem był Wypiekacz do chleba 133 Pane Express 1000. Raczej zajmuje się domem, pracuję tylko kilka godzin dziennie i to właśnie z domu, więc mam sporo czasu na przygotowywanie posiłków i pieczenie. Dlatego staram się to co możliwe przygotowywać w domu :)
ODPOWIEDZ