Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
BartoszRadzik
Posty: 46
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:55

Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: BartoszRadzik »

Ciekawi mnie czy jest jedno takie miejsce, gdzie można hurtem sprawdzić wszelakie przeceny w różnych sklepach?
Awatar użytkownika
Tubylec
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2019, 19:44

Re: Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: Tubylec »

Teraz bieganie po sklepach i sprawdzanie na miejscu co przecenili jest mocno nieodpowiedzialne. Zakupy najlepiej mądrze zaplanować w domu, zrobić listę co niezbędne, a jak lubisz polowania na okazje cenowe to najlepsza będzie aplikacja z gazetkami promocyjnymi z większości dyskontów i marketów różnych branż. Pooglądasz sobie spokojnie w domu co mają ciekawego, jak bardzo obniżyli ceny i wtedy dopiero lecisz :)

Ja np. śledzę promocje biedronka bo akurat ten sklep mam najbliżej i parę fajnych rzeczy, które normalnie znikają bardzo szybko jeszcze w promocyjnych cenach udało mi się zdobyć.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 26
Rejestracja: 15 lip 2020, 21:58

Re: Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: farah557 »

Ja subskrybuję newslettery w swoich ulubionych sklepach, więc jestem na bieżąco z promocjami. Niedawno dostałam informację o promocjach na pianki do kitesurfingu w sklepie https://easy-surfshop.pl/ - będą idealne na kolejny rok :)
Łoś

Re: Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: Łoś »

Zależy co chcesz zakupić ale gdybyś szukał czegoś z książek to polecam skorzystać z oferty sprawdzonej księgarni jak ta https://www.taniaksiazka.pl/siostra-gwi ... 07128.html Mają świetne książki i dlatego często ich odwiedzam. Ponadto często są wyprzedaże więc dodatkowo oszczędzam na zakupach. Zapoznaj się z ofertą i może coś znajdziesz dla siebie.
Błażej12

Re: Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: Błażej12 »

Hej, ja akurat szukam okazjonalnych cen jeśli chodzi o ręczniki papierowe. Dla mnie wyjątkowo ważny jest odpowiedni producent papieru. Jesteście w stanie mi polecić jakąś konkretną firmę albo produkt? Nie mogę się zdecydować, a ze względu na sytuację sklepy stacjonarne odpadają.
Ignaś

Re: Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: Ignaś »

Ja szukam po necie okazji zakupowych. Jednak z ostatnich to ta że przy zakupie wody Staropolanki za minimum 10 zł można zarejestować paragon na stronce i wziąć udział w losowaniu nagród pieniężnych - takie promocje to ja rozumiem ! Sztos


www.loteriastaropolanka.pl
czubuś

Re: Gdzie szukacie okazji zakupowych?

Post autor: czubuś »

Otóż właśnie to. Zastanawiam się nad tym gdzie najwięcej można znaleźć takie okazje cenowe? Dlatego też przeszukuję internet bo jednak w nim najwięcej można takich okazji znaleźć. I tak chociażby taki serwis jak net-pocket wiele nam w tym pomoże. Bo takie punkty cashbackowe są bardzo dobrym rozwiązaniem z którego warto skorzystać. W każdym bądź razie ja mam zamiar o tym się przekonać.

opóźnienie okresu witamina c
ODPOWIEDZ