Medycyna estetyczna - czy warto?

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
0didżej0

Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: 0didżej0 »

Często nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.
Połka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Połka »

Jasne że warto! Warto się zastanowić w czym się chce sobie pomóc. Ja na przykład takie zabiegi depilacji laserowej wybrałam na pierwszy raz - https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ i po całej serii nie mam w ogóle problemu z owłosieniem :) zero kupowania maszynek i podrażnień
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: lucjana »

A czemu nie, skoro medycyna na to pozwala to jak któraś ma ochotę to droga wolna. Ja kilka razy skorzystałam z oferty centrum medycznego Damiana https://damian-cme.pl/ i za każdym razem jestem zadowolona. Póki co to głównie terapia aminokwasowa Jalupro, ale myślę też nad botoksem.
końm

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: końm »

Jasne! Wszystko jest dla ludzi, ja robiłam sobie jedynie usta, to znaczy powiększałam je u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Wyszło pięknie, usta nie są zbyt duże, są lekko powiększone, bo wcześniej miałam dwie cienkie kreski i starałam się je powiększać makijażem, co nie bardzo mi wychodziło. Obecnie już nie muszę, bo są w idealnym rozmiarze, chirurg doskonale sobie poradził, spełnił moje oczekiwania w 100%.
oluś

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: oluś »

końm pisze: ↑25 sie 2021, 10:51 Jasne! Wszystko jest dla ludzi, ja robiłam sobie jedynie usta, to znaczy powiększałam je u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Wyszło pięknie, usta nie są zbyt duże, są lekko powiększone, bo wcześniej miałam dwie cienkie kreski i starałam się je powiększać makijażem, co nie bardzo mi wychodziło. Obecnie już nie muszę, bo są w idealnym rozmiarze, chirurg doskonale sobie poradził, spełnił moje oczekiwania w 100%.
Zawsze warto szczególnie bezkrawawo -> Usuwanie blizn
Bogusia

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Bogusia »

Ja podobnie jak koleżanka wyżej, też powiększyłam sobie usta. Wydaje mi się, że to chyba najczęściej wykonywany zabieg jeśli chodzi o medycynę estetyczną. Jest to stosunkowo łatwy i szybki zabieg pod warunkiem, że wykonuje go doświadczona osoba. Warto poczytać opinie o danym gabinecie zanim zdecydujemy się na daną placówkę. Polecam też sprawdzić na https://powiekszanieustlodz.pl/powiekszanie-ust-lodz/ informacje odnośnie przeciwskazań i zalecenia po zabiegu.
gotelek

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: gotelek »

Medycyna estetyczna to ciekawy temat, a blefaroplastyka powiek z pewnością jest warta uwagi. Zabieg ten może pomóc poprawić wygląd oczu, a także ogólne zdrowie i samopoczucie pacjenta. Jest to zabieg bezpieczny i szybki, dlatego uważam, że jest to dobry pomysł dla każdego, kto rozważa jego wykonanie w Białymstoku.
roxaa

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: roxaa »

Pewnie, że tak. Super, że dzisiaj mamy możliwość skorzystania z takich najróżniejszych zabiegów. Mnie samą kilka zabiegów zainteresowało, chociażby zamykanie naczynek w gabinecie Laserowe Wow. Chyba się na nie zapiszę, ponieważ chciałabym pozbyć się moich problemów wizualnych.
brukselka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: brukselka »

Powiem wam, że medycyna estetyczna wiele może zdziałać i to super metoda na to, aby poprawić to i owo. Mnie
przykładowo teraz zainteresowała endermologia twarzy , ponieważ chciałabym sobie wymodelować trochę moją buźkę. Planuję dlatego zgłosić się do firmy Revital- ponieważ mają tam sprawdzonych specjalistów i nowoczesne sprzęty, narzędzia itd.
ODPOWIEDZ