Sposoby na bezinwazyjne powiększenie piersi?

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
mamuśka17

Sposoby na bezinwazyjne powiększenie piersi?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://polski-blog-medyczny.pl/ovashape/ jest dostępny artykuł w którym można również przeczytać opinie o kremie Ovashape. Który działa skutecznie na powiększenie i ujędrnienie biustu. Ponieważ od jakiegoś czasu szukam skutecznego sposobu na to, by biust poprawić. Zastanawiam się, czy warto skorzystać z tego właśnie kremu. Czy ktoś z Was może go używa i może również podzielić się opinią?
wienńn

Re: Sposoby na bezinwazyjne powiększenie piersi?

Post autor: wienńn »

A się da w ogóle? Ja próbowałam różnych specyfików i nic, jednak w końcu zdecydowałam się na operację. Nie mówię, że trzeba ją wykonać, ale nie jest to wcale złe rozwiązanie. Ja powiększyłam piersi do ładnego C, są teraz pełniejsze, ładnie wymodelowane, ale nie wyglądają dziwnie, czy sztucznie. Ich powiększeniem zajął się chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, lekarz, którego szczerze polecam, bo wykonał świetnie swoja prace. Blizn pooperacyjnych nie widać, a ja jestem zadowolona.
moniko

Re: Sposoby na bezinwazyjne powiększenie piersi?

Post autor: moniko »

Owszem, kobiety często myślą o powiększeniu piersi. Natomiast należy zdać sobie sprawę z faktu, że panowie również często podejmują się operacjom związanymi z piersiami. Przerost gruczołów to kompleks wielu panów, natomiast dzięki ginekomastia warszawa można skutecznie to rozwiązać.
ODPOWIEDZ