A może piekarnia?

Chcesz założyć swój biznes, ale jeszcze nie wiesz, w jakiej branży wystartować? Szukasz pomysłów i inspiracji? Pomożemy!
Awatar użytkownika
BartoszRadzik
Posty: 46
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:55

A może piekarnia?

Post autor: BartoszRadzik »

Jak sądzicie, jakimi funduszami trzeba dysponować, żeby założyć piekarnię?
Awatar użytkownika
Tubylec
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2019, 19:44

Re: A może piekarnia?

Post autor: Tubylec »

Ważne w kosztach jest czy dysponujesz własnym lokalem, a jeśli tak to czy jest on na tyle duży, że oprócz produkcji pieczywa możesz je od razu na miejscu sprzedawać. To o tyle ważne, że bezpośrednia sprzedaż podnosi zyskowność całego przedsięwzięcia :)

Całe niezbędne wyposażenie piekarni wraz z cenami możesz sprawdzić na stronie https://gastroprodukt.pl/piekarnia , warto wysłać do nich maila z opisem warunków lokalowych, to sami powinni wyliczyć co i za ile będzie potrzebne.
Awatar użytkownika
tomasz.ciemny13
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 13:50

Re: A może piekarnia?

Post autor: tomasz.ciemny13 »

Wszystko zależy tak naprawdę od wielkości budynku pod tę piekarnię, tego jakie produkty będziesz w niej sprzedawał oraz jak mocno zainwestujesz w wyposażenie swojego sklepu. Mam znajomego, który prowadzi niewielką piekarnię na moim osiedlu. Jak mi powiedział - "wystarczyło, że kupiłem dobrej jakości regały na pieczywo, kilka sprzętów i ze stosunkowo małymi nakładami otworzyłem biznes". Najważniejsze to korzystać z dobrych jakościowo produktów, a klienci na pewno się pojawią :)
Awatar użytkownika
kaprysek
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:05

Re: A może piekarnia?

Post autor: kaprysek »

Warto rozważyć poszerzenie oferty piekarni o słodkie wyroby cukiernicze takie jak pączki i ciasta. Firma Hert oferuje urządzenia i rozwiązania, które skutecznie usprawniają i automatyzują produkcję wypieków. Możliwość zakupu pojedynczych urządzeń, jak i w pełni wyposażonych linii produkcyjnych, pozwala odpowiednio dostosować posiadaną już firmę, jak również otworzyć nową działalność od podstaw.
ODPOWIEDZ