Zarabianie na fotowoltaice

Chcesz założyć swój biznes, ale jeszcze nie wiesz, w jakiej branży wystartować? Szukasz pomysłów i inspiracji? Pomożemy!
Awatar użytkownika
dirts

Zarabianie na fotowoltaice

Post autor: dirts »

Szukam kogoś, kto ma doświadczenie w temacie. Mam bazę klientów, którym chcę zaoferować instalację, tzn. oni tego oczekują, potrzebują wykonawcy. Chcę być tylko pośrednikiem i zgarniać prowizję, ale mając pewność, że ci ludzie dostaną solidne rozwiązania. Jak mam do tego podejść w takim przypadku?

kaś

Re: Zarabianie na fotowoltaice

Post autor: kaś »

Poczytaj o tym - https://ecopartner.co/partnerDziałam na takiej samej zasadzie, o jakiej piszesz. Mam klientów z całej Polski, a z tej aplikacji mam wykonawców z całej Polski. Wybieram rozwiązanie, które będzie odpowiednie w danym przypadku. Tzn. klienci mają różne oczekiwania. Jeśli chesz dać każdego coś odpowiedniego, to musisz mieć umowy z wieloma firmami. Tym bardziej że niektórzy mają po prostu wysokie ceny...

Awatar użytkownika
dirts

Hmm... to właśnie wygląda na coś takiego, czego szukałem.
Podoba mi się... Te liczby są osiągalne? Rzeczywiście?
No i czy faktycznie działa się z wieloma firmami? Nie jest tak, że masz jedną sprawdzoną markę i z nimi działacie?
W zasadzie co kilka dni pojawia się u mnie kolejny chętny na instalację.
Gdyby tak to wyglądało, to mógłbym z tego wyciągnąć przyzwoitą kasę.

kaś

Post autor: kaś »

Liczby? Jak najbardziej. Ja działam z wieloma firmami i uważam, że tak jest lepiej.
Po prostu nie każdym działa w każdym mieście. Niby możesz ciągnąć firmę z jednej strony Polski na drugi, ale koszty idą w górę.
Poza tym w każdym regionie kraju da się znaleźć sensownych wykonawców, więc nie powinno być problemów z dopasowaniem tego.

Awatar użytkownika
dirts

Będziemy działać z https://ecopartner.co/partner
A przynajmniej wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy to zdecydowanie najlepsza metoda.
Zobaczymy, w którym to pójdzie kierunku. Ogólnie wydaje mi się, że przynajmniej z założenia tak powinniśmy najlepiej na tym wyjść.
Ale jak będzie konkretnie? Zobaczymy.

Ściex

Post autor: Ściex »

zerknij na pomysły na biznes dla młodych https://mobilnezarabianie.pl/pomysly-na ... a-mlodych/ - co prawda fotowoltaiki nie ma ale może coś innego równie ciekawego może zainspirować, choć w sumie fotowoltaika jest mega tematem na czasie - wielu moich znajomych zabrało się za pracę jako handlowiec (gdzie chodzą od domu do domu) to nie wiem, czy jest takie opłacalne w porównaniu do nakładu czasu, za to jeden ruszył z firmą i tu myślę, że może być ciekawiej

ekosyśtem32

Post autor: ekosyśtem32 »

Koleżanka poleciła mi panele fotowoltaiczne które są montowane przez firmę fotowoltaika garwolin bardzo profesjonalne mają podejście do klienta i potrafią doradzić. Fajne jest też to że oferują przed całym zamówieniem, darmową wycenę montażu całej instalacji, więc możesz wiedzieć wcześniej i być przygotowany na wydatek. Warto wspomnieć też że moja instalacja zwróciła się już po 4 latach.

Bogusław207

Post autor: Bogusław207 »

Fotowoltaika to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób chcących pośredniczyć w zakładaniu instalacji czy też zajmujących się samym montażem paneli fotowoltaicznych, ale także wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą. W ich przypadku instalacje fotowoltaiczne Częstochowa wykonywane na przykład przez firmę Borton jest sposobem na zwiększenie zysków firmy poprzez obniżenie kosztów związanych ze stałymi wydatkami związanymi z posiadaniem własnej firmy.

małamała

Post autor: małamała »

Na fotowoltaice może zarobić każdy, oszczędzamy zarówno dla rachunkach jak i środowisku naturalnym, co ma znaczenie zdecydowanie bardziej długofalowe. Strona https://ekofachowcy.pl/ może być dobrym źródłem informacji oraz wstępem do instalacji oraz oszczędności. Cała instalacja powinna zwrócić się już po około 5-7 latach.

ODPOWIEDZ