Dobra poradnia psychologiczna

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Waldemar81
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2020, 21:30

Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Waldemar81 »

Witam. Poszukuję namiarów na sprawdzoną poradnię zdrowia psychicznego w Łodzi. Chodzi mi przede wszystkim o terapię uzależnień. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
ariadna-91
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2020, 7:08

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: ariadna-91 »

Wspaniali lekarze i terapeuci pracują w https://poradniasalomon.com.pl/. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych :) Ja zaufałam im jakiś czas temu i teraz już widzę zdecydowaną poprawę swojego zdrowia. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: SylwiaK »

Problemy psychiczne bywaja bardzo grozne dla zdrowia - szczegolnie osob mlodych i starszych. Depresja niestety rowniez bardzo czesto dotyka osoby starsze- wraz z wiekiem kiedy przestajemy byc samodzielni przestajemy byc rowniez potrzebni innym - a przynajmniej tez tak sie czujemy. Samotnosc to ciezka sprawa. Na szczescie sa takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowrocławia https://podtopolami.eu/ gdzie senior dostaje drugą szansę na to aby inaczej spojrzec na swiat - radosnie w otoczeniu zyczliwych i pomocnych ludzi- maja tu rowniez dobrych lekarzy i psychologow
Czesław54

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Czesław54 »

Oczywiście, że tak. Ja też zmagałem się z różnymi problemami w swoim zyciu i wiem, na co dzisiaj warto szczególnie stawiać. Dobry psycholog może okazać się dla Was kluczowy w procesie stawania na nogi. Takie leki jak pramolan też mogą pomóc, ale bez odpowiedniego wsparcia mentalnego, może być Wam bardzo trudno.
uliś

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: uliś »

Jeśli chodzi o Warszawę, to na pewno tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ mają świetnych psychologów. W ogóle w Klinikach Psychomedic podejście całego personelu do pacjentów jest na wysokim poziomie. Wiadomo, że mamy różne okresy w życiu i czasem trzeba skorzystać z pomocy specjalistów, aby odzyskać spokój i radość życia.
Róża

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Róża »

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli zależy Wam na skutecznym podejściu do tematów swojego komfortu psychicznego, to takie wizyty są jak najbardziej wskazane. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście pomyśleli o tym, jak u Was zadziałać może terapia skoncentrowana na rozwiązaniach. To dzisiaj chyba najlepsze z dostępnych rozwiązań, więc miejcie to na uwadze.
mamuśka17

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: mamuśka17 »

Obecnie takich poradni jest bardzo dużo. Są też poradnie online z których skorzystanie na pewno jest łatwiejsze. Dodatkowo, czy ktoś z Was depresje leczy za pomocą tlenoterapii. Obecnie można kupić koncentrator tlenu do użytku domowego. Oterapia ma takie urządzenia i zastanawiam się nad zakupem. Jednak czy tlenoterapia jest w przypadku depresji, faktycznie skuteczna?
Eluńka

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Eluńka »

Otóż to. Skoro dzisiaj faktycznie jesteście w stanie skorzystać z porad najlepszych poradni w Polsce, to dlaczego mielibyście tego nie zrobić? Ja mogę Wam podpowiedzieć, że na Waszą uwagę na pewno zasługuje sprawdzona Klinika PsychoMedic.Online. Wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się na jej temat. Mi bardzo spodobało się to, że umawiacie się z nimi przez internet i właśnie w taki sposób odbywa się porada.
Gabryśśka

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Gabryśśka »

Zamawiając mężowi wizytę u psychologa nie byłam pewna czy to dobra decyzja. To dla nas nowość. Zaczęłam się o niego martwić, bo moim zdaniem pił za dużo piwa. Marudziłam mu cały czas i zgodził się pójść na spotkanie do Poradni Harmonia Luxmed. Wiem, że dla świętego spokoju. Jednak teraz chodzi cyklicznie. Na szczęście zrozumiał, że ma problem. Duży udział w tym miała psycholog.
Tuż

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Tuż »

Jeśli chodzi o dobre i profesjonalne miejsce związane z leczeniem zaburzeń natury psychicznej, to polecam skontaktować się z psycholog dąbrowa górnicza Osoba, która prowadzi te spotkania jest bardzo życzliwa i ciepła w odbiorze, więc łatwiej przychodzi nam mówienie o swoich problemach i natrętnych myślach. A przecież o to właśnie chodzi.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Róża

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Róża »

Tak, to bardzo ważny aspekt. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście znaleźli takie miejsce, które dla Was będzie najkorzystniejsze. Moim zdaniem kluczem będzie skorzystanie z możliwości, jakie dzisiaj stwarza przed Wami https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ To sprawdzone miejsce, więc śmiało tam wybierzcie się po pomoc :)
Róża

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Róża »

Polecam Ci platformę Wetalk do kontaktu online z psychologiem. Jest tam bardzo wielu świetnych specjalistów z całej Polski z różnych dziedzin psychologii w tym uzależnień, dodatkowym plusem poza komfortem kontaktu jest fakt, że można rozmawiać z psychologiem nawet codziennie co w przypadku walki z uzależnieniem jest bardzo ważne.
Jasoń

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: Jasoń »

Jeśli masz problem lub Twój bliski z uzależnieniem to w Warszawie polecić Ci mogę centrum walki z uzależnieniami Medyczny Detox. Zajmują się profesjonalnym odtruciem po alkoholu czy narkotykach, a także zaszyciami alkoholowymi jak również detoksykacją organizmu. Skontaktuj się z nimi, pomogą dobrać odpowiednią metodę walki z nałogiem.
dirtson

Re: Dobra poradnia psychologiczna

Post autor: dirtson »

Hmm... jeśli jest problem z nałogami, to radzę kontaktować się z nimi, zobaczcie - http://poradnia-uzaleznien.pl/. Tutaj w każdym przypadku trzeba reagować i nigdy nie jest tak, że bez niczego zrobi się normalnie. Nie ma też tak, że ktoś na jakiś czas przestanie pić i problemy zostaną wyeliminowane. Na to trzeba poczekać, trzeba rozmawiać, zrozumieć problem i mieć świadomość co się stanie, jeśli nie będzie dalszej reakcji. Jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Miejcie to na uwadze, bo to naprawdę istotne.
ODPOWIEDZ