Pomysł na biznes dla kobiety?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się na otworzeniem własnego biznesu. Jednak zależy mi już na początku by stworzyć swoją własną markę. Na korallo.pl/polfabrykaty-srebrne jest dostępna dość fajna oferta na różnego rodzaju półfabrykaty do tworzenia własnej biżuterii. I pomyślała, że to może być nawet ciekawy pomysł na własny biznes. A takie dodatki, stworzone przeze mnie, według mojego pomysłu będą na pewno oryginalne. I na takim produkcie właśnie mi zależy. Czy ktoś z Was może prowadzi tak własną firmę i może podzieli się jakimiś ciekawostkami, lub szczegółami.
jasn

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: jasn »

Jeżeli cię to interesuje, to jasne, próbuj. Ja rubież założyłam własna działalność, obecnie jestem nie tylko prezesem firmy, ale także główną krawcową :). Wykonujemy naprawdę wiele różnego rodzaju zleceń, a przy tym zaopatrujemy się w jednej, sprawdzone już przez nas hurtowni, jest to hurtowna pasmanterii i dodatków krawieckich Amegra https://amegra.pl/10-pasmanteria w Warszawie. Oni tam mają bardzo szeroki asortyment, od akcesoriów, po konkretne materiały. Ceny mają atrakcyjne, opłaca się nawiązać z nimi współprace i się tam zaopatrywać.
baaśka

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: baaśka »

mamuśka17 pisze: 03 lis 2021, 12:24 Od jakiegoś czasu zastanawiam się na otworzeniem własnego biznesu. Jednak zależy mi już na początku by stworzyć swoją własną markę. Na korallo.pl/polfabrykaty-srebrne jest dostępna dość fajna oferta na różnego rodzaju półfabrykaty do tworzenia własnej biżuterii. I pomyślała, że to może być nawet ciekawy pomysł na własny biznes. A takie dodatki, stworzone przeze mnie, według mojego pomysłu będą na pewno oryginalne. I na takim produkcie właśnie mi zależy. Czy ktoś z Was może prowadzi tak własną firmę i może podzieli się jakimiś ciekawostkami, lub szczegółami.
W sumie ja też sprawdzam co to są startupy i jak takie coś ogólnie otworzyć. Wiecie, człowiek tyle czasu w domu siedzi, a jednak mógłby na spokojnie zbierać sobie pieniążki na tym, co po prostu lubi robić. Mi to osobiście bardzo pasuje, dlatego będę się zastanawiała, jaką firmę otworzyć. Dla mnie to oczywista sprawa.
chulo

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: chulo »

Właśnie też sprawdzam startupy pozytywnego wpływu i dla mnie nie ma wielkiego rozwiązania, jeśli sobie to jakoś rozwiniemy. I ja mam świadomość, że jednak wiedza to podstawa i na to po prostu liczę. Niech się to jakoś sprawdzi.
izkaa

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: izkaa »

A może warto też jednak sprawdzić kalkulator leasingowy ? Szczerze mówiąc sama mam w planach postawić na współpracę z tą firmą, ponieważ faktycznie mają oni atrakcyjną ofertę, więc może jednak to będzie dobry wybór
dżastaś88

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: dżastaś88 »

Niezależnie od rodzaju biznesu, też to co się liczy to dobry content, a jak wiadomo na pewno dobre multimedia swoje tutaj mogą zrobić. Dlatego jak interesują was na animacje 2d i 3d produkcja, to najlepiej w tym kierunku się zgłosić do firmy SQM , która zna się na rzeczy i rozumie potrzeby klientów.
Awatar użytkownika
patka
Posty: 124
Rejestracja: 03 lut 2020, 10:24

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: patka »

Bez względu na to , jaki pomysł zrealizujecie - pamiętajcie o sprawdzonej księgowości. Najlepiej zgłosić się do firmy AFORTI AC na której to w pełni możecie polegać. Jestem pewna, że wraz z nimi, będziecie spokojni.
dariina

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: dariina »

Słyszałam w ostatnim czasie, że bardzo korzystnym wyborem jest leasing . Jeśli chodzi o cała procedurę to powiem wam,że przebiega ona bardzo sprawnie, dodatkowo też obsługa ma świetne podejście do klientów
Awatar użytkownika
foczka
Posty: 48
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:36

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: foczka »

Prowadzenie biznesu wiąże się także z różnymi formalnościami. Są to między innymi profesjonalne pomiary elektryczne w Szczecinie PomiarTech: http://pomiary-szczecin.pl/ . Polecam się bliżej zainteresować, może to właśnie Wy musicie je u siebie wykonać.
wiolaa

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: wiolaa »

Ostatnio zaczęłam przyglądać się opcji jak chromatograf jonowy Ludzie, którzy już z niego korzystali, chwalą jego skuteczność, co sprawia, że jestem coraz bardziej zainteresowana tą opcją. Co więcej, atrakcyjna oferta firmy zdecydowanie przemawia za tym, aby podjąć decyzję o skorzystaniu z tego produktu.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 9
Rejestracja: 08 lis 2019, 12:55

Re: Pomysł na biznes dla kobiety?

Post autor: paniola »

Myślę ,że każda osoba prowadząca biznes powinna zapoznać się materiałami jakie przekazywane są na szkoleniu takim jak warsztaty z komunikacji interpersonalnej .Przecież komunikacja między ludźmi jest kluczowa w prowadzeniu biznesu. Dotyczy to zarówno relacji między pracownikami jak i klientami firmy. Warto więc z takich warsztatów skorzystać.
ODPOWIEDZ