Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Mizoń

Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: Mizoń »

Cześć!
Szukam dobrego, bezpiecznego i jednocześnie przestronnego samochodu dla naszej rodziny. Zastanawiamy się nad SUV-em, albo większym combi. Czy macie może dla mnie jakieś tutaj przydatne podpowiedzi na jakie modele warto będzie poświęcić więcej uwagi i też do jakich salonów zajrzeć w Rzeszowie i okolicach.?
Hozoń

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: Hozoń »

Ze swojej strony, akurat śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia salon Auto Res z Rzeszowa zarówno jeśli chodzi o wybór aut osobowych, ale również też aut firmowych jak na przykład Fiata Ducato. Ceny są przystępne, obsługa kompetentna i chętna do pomocy i do tego też opcje finansowania leasingiem. Mam nadzieję, że znajdziecie swój wymarzony samochód na długie lata!
Robiś

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: Robiś »

W mojej opinii jak najbardziej warto postawić na sprawdzone miejsca, a przynajmniej auto powinno być odpowiednio sprawdzone przed zakupem na stacji diagnostycznej. My mieszkając w Rzeszowie szukaliśmy samochodu bardziej na codzienne dojazdy do pracy i tak trafiliśmy na Hyundaia i20 w Auto Res. Auto idealnie trafia w nasze gusta, do tego niedużo pali i super się prowadzi. Myślę, że też będziecie pozytywnie zaskoczeni wyborem.
wycieraczków12

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: wycieraczków12 »

Zobaczcie na pióra wycieraczek Denso wykonane z nowoczesnych technologii oraz profesjonalna kadra doradzców który pomogą ci wybrać wycieraczki które będą pasować idealnie do twojego samochodu. Fajne jest to że w tym sklepie są częste promocje oraz można wziąść udział w konkursach gdzie można wygrać wartościowe nagrody. Polecam niezmiernie każdemu.
Mizoń

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: Mizoń »

Robiś pisze: ↑18 paź 2021, 12:46 W mojej opinii jak najbardziej warto postawić na sprawdzone miejsca, a przynajmniej auto powinno być odpowiednio sprawdzone przed zakupem na stacji diagnostycznej. My mieszkając w Rzeszowie szukaliśmy samochodu bardziej na codzienne dojazdy do pracy i tak trafiliśmy na Hyundaia i20 w Auto Res. Auto idealnie trafia w nasze gusta, do tego niedużo pali i super się prowadzi. Myślę, że też będziecie pozytywnie zaskoczeni wyborem.
No to w takim razie przyszedł czas na dokładne sprawdzenie jak to u nich wygląda. Może także się zdecydujemy.
Zośka

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: Zośka »

Sporo wolnego czasu spędzam w moim garażu, ponieważ chcę, aby mój samochód był w pełni sprawny i dobrze wyposażony. Ze swojej strony mogę Wam polecic mój ulubiony sklep motoryzacyjny, w którym znajdziecie najróżniejsze akcesoria i części samochodowe, w tym żarówki LED do samochodu .
oliś9533

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: oliś9533 »

Skorzystałabym z takiej propozycji, jak aukcje samochodowe, bo wiem, że można kupić powypadkowe samochody i to czasem naprawdę bardzo dobre samochody. Wszystko, co musicie zrobić, to wejść na stronę https://www.autota.eu/pl . Tam już bezpośrednio dostępne są szczegółowe informacje.
Karzełek

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: Karzełek »

Jest na pewno wiele różnych modeli samochodów dostosowanych dla rodziny i ja jestem zdania, że jednak warto jest co nieco wiedzieć na temat samych starych samochodów. Nawet mi udało się jakiś czas temu przeczytać fajny wpis https://autowizja.pl/2021/09/z-czego-wy ... o-garbusa/ z którego można poznać fenomen Garbusa.
maruś544

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: maruś544 »

Są części w samochodzie, które trzeba zregenerować, bo raczej się ich nie wymienia. Do tej grupy należy na przykład turbosprężarka. Odsyłam do strony https://www.totalturbo.pl/ - jest to firma, która specjalizuje się w regeneracji takich części. Warto zapoznać się z ich ofertą. Polecam sprawdzać!
DamianMyś

Re: Samochód dla rodziny - poszukiwania Rzeszów

Post autor: DamianMyś »

Z większością wypowiedzi jak najbardziej mogę się zgodzić i również uważam, że jednak jeżeli chodzi o poszukiwania przede wszystkim funkcjonalnego i jednocześnie bezpiecznego i przestronnego auta dla swojej rodzinki to warto poświęcić więcej uwagi markom jak Jeep, Hyundaia, ale również Fiata. No my zdecydowaliśmy się postawić na model Tucson. Akurat co do Rzeszowa to bardzo dobry wybór modeli nowych i używanych w swojej ofercie posiada Auto Res. Mam nadzieję, że oczywiście znajdziecie odpowiednie autko dla siebie!
ODPOWIEDZ