Rozwód

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.
W dniu dzisiejszym opłaty nie będą pobierane.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Rozwód

Re: Rozwód

autor: Elena93 » 27 paź 2021, 18:49

Rozwód dotyka nie tylko dorosłych, ale też dzieci. W takich sprawach sytuacja jest jeszcze bardziej trudna, bo w grę wchodzą alimenty czy prawa rodzicielskie. Jeśli szukacie sprawdzonego mecenasa, to polecam http://www.mindykowski.pl/ z Gdańska. Ma duże doświadczenie w tych sprawach. Pomoże też przy alimentach czy podziale majątku.

Re: Rozwód

autor: Wieśko » 20 lip 2021, 19:17

Na dobrą sprawę sam rozwód nie jest niczym przyjemnym i ja jestem zdania, że jeśli już do tego dojdzie to fajnie jest więcej wiedzieć na ten temat. Bardzo ciekawie na stronie https://magazynlbq.pl/jak-uzyskac-szybki-rozwod/ opisano w jaki sposób możemy uzyskać szybki rozwód i myślę, że ta wiedza może być przydatna.

Re: Rozwód

autor: porzeczka » 14 lut 2021, 18:53

farah557 pisze:
11 wrz 2020, 20:15
Mnie przez rozwód przeprowadzili prawnicy Podchodzą bardzo indywidualnie do każdego ludzkiego problemu.
Tak powinno być! Ja też korzystałam z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego i on się kompleksowo wszystkim zajął, nie tylko rozwodem ale także podziałem majątku po rozwodzie, alimentami i ustanowieniem opieki nad dzieckiem

Re: Rozwód

autor: farah557 » 11 wrz 2020, 20:15

Mnie przez rozwód przeprowadzili prawnicy z kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Każdy, kto potrzebuje pomocy prawnej, powinien szukać u nich pomocy. Podchodzą bardzo indywidualnie do każdego ludzkiego problemu.

Rozwód

autor: malami » 23 gru 2019, 20:53

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o rozwodzie. Z tego co wiem mamy szansę na rozwód kościelny i zastanawiam się nad zgłoszeniem się do adwokata kościelnego z http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Czy ktoś z was korzystał z usług tej poradni? Udało wam się dostać rozwód w kościele?

Na górę