Centrum medyczne

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 45
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:42

Centrum medyczne

Post autor: deborah »

Cześć, jakie centrum medyczne Kraków polecacie? Musze umówić się na wizytę do dermatologa, a zależy mi na naprawdę dobrym specjaliście.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Centrum medyczne

Post autor: Oleczka »

Jeśli chodzi o teren Bielska-Białej, to ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić Centrum Medyczne Danea, które znajduje się na ul. Jaworzańskiej 40 w tym mieście. Przyjmuje tam między innymi stomatolog, dermatolog, ginekolog, dietetyk czy też ortopeda. Podejście do każdego pacjenta jest indywidualne, a za wizytą wcale nie trzeba długo czekać ;)
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Centrum medyczne

Post autor: porzeczka »

A ja mogę polecić szpital medicover zwłaszcza jeśli macie problem z endometriozą i potrzebujecie skomplikowanego zabiegu, teraz już nie trzeba jeździć na takie zabiegi za granicę, można je zrobić na miejscu.
martuśka

Re: Centrum medyczne

Post autor: martuśka »

Ja z polecenia znajomych trafiłam do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie, przy ul. Władysława Broniewskiego 3 i nie żałuje... Mimo tego, że mam całkiem sporą trasę do pokonania do nich, to warto. W końcu tutaj chodzi o moje zdrowie, a tam na prawdę leczą skutecznie niezależnie od tego na jakim jest się etapie rozwoju danej choroby. Znajdziecie tam pomoc medyczna m.in. z reumatologii, neurologii, neurochirurgii, kardiologii.
olenaś

Re: Centrum medyczne

Post autor: olenaś »

Jak szukacie dobrego centrum medycznego, który po prostu zadba o moje potrzeby i dodatkowo bedzie miał specjalistów, tkórzy pomogą mi w moich problemach. Własnie taka jest Panorama Radzymin. Posiada mnóstwo profesjonalnych i konkretnych lekarzy dzieki czemu jestem naprawdę zadowolona z leczenia. Nawet podczas pandemii!
Jurguś

Re: Centrum medyczne

Post autor: Jurguś »

Na pewno warci są uwagi lekarze z CMgammma . Taki ortopeda żoliborz , czy inny specjalista tam przyjmuje w fajnych godzinach, d tego w dobrej cenie i potrafi zawsze dobrać odpowiednie leczenie, aby szybko uporać się z dolegliwością , która nas męczy.
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: Centrum medyczne

Post autor: lucjana »

Kilka takich miejsc sprawdziłam i śmiało mogę przyznać, że w Centrum Medycznym Damiana https://www.damian.pl/ mam zdecydowanie najlepszą opiekę, jak i wybór lekarzy, sprzętu i możliwości badań. Nie wyobrażam sobie, żebym musiała czekać miesiąc na dostanie się np do ortopedy, jak coś mi dolega to chce jak najszybciej sobie pomóc. I tutaj właśnie taką pomoc mam zapewnioną.
Aniołek

Re: Centrum medyczne

Post autor: Aniołek »

Pytanie tylko, co realnie mogłoby Was wspomóc w czasie trwania ciąży. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli męczy Was stres związany z porodem, to może warto byłoby już teraz pomyśleć o skorzystaniu z takich informacji jak https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ Dzięki temu będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o Wasze zdrowie.
ODPOWIEDZ