Jaki ekspres do kawy wybrać?

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
kolorowo
Posty: 44
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:47

Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: kolorowo »

Zastanawiam się czy nie kupić dobrego ekspresu do kawy. Słyszałam pozytywne opinie na ich temat i wielokrotnie piłam kawę z ekspresu u znajomych. Muszę przyznać, że jest zdecydowanie lepsza w smaku i łagodniejsza. Czy pijecie codziennie kawę? Wolicie tradycyjną czy z ekspresu? Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://upcafe.pl/. Czy ktoś zamawiał ekspres z tej strony? Może warto byłoby poznać opinie przed zakupem?
Awatar użytkownika
Pomadka
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:04

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Pomadka »

Dobry ekspres do kawy to podstawa,wielu z nas bowiem nie wyobraża sobie poranka,bez smacznej i aromatycznej kawy.Chcąc mieć zawsze dobrą kawę pod ręką,warto kupić ekspres do kawy saeco
Są to ekspresy stworzone z myślą o ludziach ceniących sobie wyjątkowy,oryginalny smak kawy jak i tych,którzy lubią wypić z rana szybkie espresso i mieć energię na cały dzień.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Oleczka »

Kiedy już kupicie sobie ekspres do kawy, pamiętajcie o tym, że o taki sprzęt trzeba dbać. Na stronie internetowej https://klinikaekspresow.pl/profilaktyk ... su-do-kawy możecie sobie na przykład poczytać, dlaczego należy go regularnie czyścić. Polecam ;)
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: SylwiaK »

Warto zainwestować w taki eskpres. To urządzenie łatwe w obsłudze i bardzo nas odciąża a przy tym możemy pić taką kawę jak prosto z kawiarni :D szczególnie polecam ekspresy do kawy saeco - to włoski producent ekspresów o dużym doświadczeniu na tym rynku . Duży wybór modeli tego typu znajdziecie w Iguana Sklep - oraz w bardzo przystępnych cenach :)

nawilżacze powietrza venta
Awatar użytkownika
bigoja
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:49

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: bigoja »

mnie maz namowil na ekspres na kapsułki do kawy i faktycznie bylo to dobre rozwiazanie, dzieki niemu mozemy przygotowac ekspresowo swoja ulubiona kawe
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 67
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:24

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Kamilla36 »

Ja rozglądam się za przepływowym
Awatar użytkownika
Bara66
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:51

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Bara66 »

Gdy ciekawi Ciebie właśnie ten fakt to obligatoryjnie przeczytaj ten wpis. Z doświadczenia uważam, że odnajdziesz tutaj najważniejsze dane. Gorąco zachęcam - http://kawowyswiat.pl .
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 82
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:21

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: paulinabb »

Ja mam u siebie ekspres Sage The Barista Express. Znalazłam go w ofercie palarni kawy Blueberry Roasters. Co do jakości i ogólnie tego, jak sprzęt się sprawuje, to jestem bardzo zadowolona. Polecam Wam ten model, jeżeli szukacie naprawdę dobrego ekspresu do kawy ;)
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Matrion »

Ciśnieniowy? Ja taki wybrałam i bardzo sobie chwalę. Staram się się też wybierać dobre kawy, takie z górnej półki. Mam tak sprawdzoną https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_W ... Y-187.html i z czystym sumieniem także mogę ją wam polecić
Piotruś

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Piotruś »

Zależy, gdzie jest Ci potrzebny taki ekspres. Jeśli do domu, to zapytaj po prostu w sklepie. Jeśli jednak potrzebny jest Ci do biura, to koniecznie sprawdź czy są dostępne części do ekspresów do kawy. Ponieważ, jeśli ekspres odmówi posłuszeństwa, może być konieczność wymiany części.
Mila

Re: Jaki ekspres do kawy wybrać?

Post autor: Mila »

Wszystko w sumie zależy od twoich preferencji. Pierwsze pytanie jak dla mnie było jaką kawę lubimy. Wcześniej korzystałam z kapsułek i uwielbiałam cappuccino robione w ten sposób :) Jestem zdecydowanie uzależniona i piję jej naprawdę dużo, kiedy zaczęłam uporządkowywać swój budżet i policzyłam ile kosztują mnie w skali miesiąca kapsułki to byłam w szoku. Zdecydowałam się zmienić ekspres na taki, który ma funkcję kapsułek, ale przygotuje mi też kawę ze zwykłej mielonej. Mąż jest bardzo zadowolony, bo nie bardzo smakowało mu espresso z kapsułek. Kupiliśmy ekspres Breville Latte. Oferuje mnóstwo fajnych funkcji za naprawdę spoko cenę ;)
ODPOWIEDZ