Materiały włókno-cementowe na dach

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Materiały włókno-cementowe na dach

Post autor: Maksik »

Na jakie pokrycie dachowe się zdecydować? Materiały włókno-cementowe są nieco droższe niż dachówki ceramiczne. Opłaca się zainwestować? Jakie są sensowne przewagi tego rozwiązania?
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 117
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: Materiały włókno-cementowe na dach

Post autor: Elena93 »

Faktycznie ciekawe rozwiązanie. A myślałeś już o tym jak ocieplisz poddasze? Ja sporo dobrego o ociepleniach pianą słyszałam. To wygodne i skuteczne rozwiązanie. Poczytaj tutaj https://www.izolmax.pl/piana-pur/ - może skorzystasz.
Awatar użytkownika
Oliwia92
Posty: 84
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:31

Re: Materiały włókno-cementowe na dach

Post autor: Oliwia92 »

W mojej opinii warto zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości pokryć dachowych jak dachówki i w mojej opinii warto na początku zabrać się za sprawdzenie dachówki ceramicznej, czy betonowe w technologii CISAR od Braas tym bardziej, że również objęta jest tak długą bo aż 30 letnią gwarancją.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Materiały włókno-cementowe na dach

Post autor: mojafirma »

To materiał dużo lepszej jakości i bezpieczniejszy w użytkowaniu, firma Cembrit produkuje płyty faliste które wykonane są właśnie z takich bezpiecznych do użycia materiałów. Wiele budynków wymaga wymiany poszycia dachowego na takie które spełnia obecne standardy bezpieczeństwa, to już nie fanaberie a prawdziwa konieczność wymiany takiego dachu.
Awatar użytkownika
MajorZ
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:44

Re: Materiały włókno-cementowe na dach

Post autor: MajorZ »

W zakresie dachówek jak i blachodachówek spokojnie mogę polecić Ci abyś przede wszystkim zwrócił uwagę na propozycje od Bras bo mają dosłownie wszystko w tym zakresie jeżeli chodzi o akcesoria dachowe, czy izolacje, a do tego do oferty wprowadzili wysokiej jakości hydroizolacje. Pozdrawiam!
Ręcki

Re: Materiały włókno-cementowe na dach

Post autor: Ręcki »

Rozglądając się za wyborem ładnej i dobrze wykonanej dachówki płaskiej która jest pięknym dopełnieniem całej aranżacji domu i do tego wytrzyma duże obciążenia śniegiem, czy też silne porywy wiatru w przeciwieństwie do blachy, czy gontu. Ja zdecydowałem się na wersję Turmalin, natomiast genialnie prezentuje się też Rubin 13V, czy również Topas w najmodniejszych kolorach :D
ODPOWIEDZ