Opinie o HandelPro

Inne tematy, niekoniecznie związane z biznesem.
doski

Opinie o HandelPro

Post autor: doski »

Proszę o wyrażenie swojej opinii użytkowników zarabiających na platformie HandelPro. :) Co sądzicie o inwestowaniu tam?
małgorzata

Re: Opinie o HandelPro

Post autor: małgorzata »

Uważajcie na tą firmę moim zdaniem jest to przestępcza organizacja która w perfekcyjny sposób namawia do inwestowania i obieca duże zyski .Ja dałam się nabrać na 6000USD!!!! Kiedy prosiłam o przekazanie częśći zysku na moje konto to co chwilę ktoś dzwonił i namawiał żeby zainwestować dalej w krypto walutę i jak tylko ukaże się zysk to zaraz przeleją pieniądze. Po długich namowach zainwestowałam i w 2minuty póżniej straciłam wszystko. Telefony urwały się , i tak bandyci wyłudzają pieniądze.Osoby te mają komórki polskie ale wszyscy rozmawiają akcentem wschodnim (Ukraina,Rosja) jedne konto gdzie przelewałam pieniądze w wyciągu bankowym odbiorcy Widniała miejscowaść Moskwa.Osoby z ktorymi rozmawiałam to: Adam Kinski "mój menadżer", Artur Kowalski, oddział weryfikacji dokumentów:
Zofia Lewandowska , Maria Wiśniewska , Marian Boros. W ciągu 3 tygodni pozbyłam się pieniędzy. Uważajcie nie dajcie się namówić na początku bardzo mili , dzwonili co chwilę namawiali do dalszych inwestycji, obiecywali duże zyski. Moim zdaniem jest to grupa przestępcza . Jeszcze raz przestrzegam nie dajcie się namówić bo stracicie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
martadybaŁ

Re: Opinie o HandelPro

Post autor: martadybaŁ »

Nie polecam!! zgadzam sie z komentarzem powyzej - nie wplacajcie nic na ta platforme nigdy nie odzyskacie pieniedzy to oszusci! Ja dalej walcze by odzyskac co wplacilam. Maja juz 3 sprawy w sadzie i ponad 260 osob poszkodowanych!! WYSTRZEGAJCIE SIE I NIE PRZELEWAJCIE PIENIEDZY I NIE PODAWAJCIE DANYCH OSOBOWYCH!!
Andrzej

Re: Opinie o HandelPro

Post autor: Andrzej »

Nie polecam, nie wyplacaja pieniedzy!!! - Oszusci!!! Jud od 2 miesiecy czekam na odzyskanie moich pieniedzy i cisza. Po prostu jak kiemien w wode. Nie gram na tej platformie , reszte srodkow jakie zostaly probuje wyplacic ale nic , cisza na skype, cisza na meilach, po prostu jestem juz pewien ze tych pieniedzy nie odzyskam - pisze o tym aby inni nie dali sie im namowic - przestrzegam przed handelpro !!! OSZUSCI !!! Nie wazne czy udaje ci sie zarobic czy tracic, w momencie kiedy bedziesz chcial wyplacic swoje pieniadze to po prostu nie bedzie to mozliwe i ich nie odzyskasz. Same porady analityka byla bardzo nie trafne , wrecz czulem ze probuje zrobic wszystko aby stracil reszte moich pieniedzy.
ODPOWIEDZ