Strona 1 z 1

Rozwód

: 23 gru 2019, 20:53
autor: malami
Razem z mężem podjęliśmy decyzję o rozwodzie. Z tego co wiem mamy szansę na rozwód kościelny i zastanawiam się nad zgłoszeniem się do adwokata kościelnego z http://www.poradniasalomon.pl/specjalisci Czy ktoś z was korzystał z usług tej poradni? Udało wam się dostać rozwód w kościele?

Re: Rozwód

: 11 wrz 2020, 20:15
autor: farah557
Mnie przez rozwód przeprowadzili prawnicy z kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Każdy, kto potrzebuje pomocy prawnej, powinien szukać u nich pomocy. Podchodzą bardzo indywidualnie do każdego ludzkiego problemu.

Re: Rozwód

: 14 lut 2021, 18:53
autor: porzeczka
farah557 pisze:
11 wrz 2020, 20:15
Mnie przez rozwód przeprowadzili prawnicy Podchodzą bardzo indywidualnie do każdego ludzkiego problemu.
Tak powinno być! Ja też korzystałam z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego i on się kompleksowo wszystkim zajął, nie tylko rozwodem ale także podziałem majątku po rozwodzie, alimentami i ustanowieniem opieki nad dzieckiem

Re: Rozwód

: 20 lip 2021, 19:17
autor: Wieśko
Na dobrą sprawę sam rozwód nie jest niczym przyjemnym i ja jestem zdania, że jeśli już do tego dojdzie to fajnie jest więcej wiedzieć na ten temat. Bardzo ciekawie na stronie https://magazynlbq.pl/jak-uzyskac-szybki-rozwod/ opisano w jaki sposób możemy uzyskać szybki rozwód i myślę, że ta wiedza może być przydatna.

Re: Rozwód

: 27 paź 2021, 18:49
autor: Elena93
Rozwód dotyka nie tylko dorosłych, ale też dzieci. W takich sprawach sytuacja jest jeszcze bardziej trudna, bo w grę wchodzą alimenty czy prawa rodzicielskie. Jeśli szukacie sprawdzonego mecenasa, to polecam http://www.mindykowski.pl/ z Gdańska. Ma duże doświadczenie w tych sprawach. Pomoże też przy alimentach czy podziale majątku.