Benefity dla pracowników

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 67
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:24

Benefity dla pracowników

Post autor: Kamilla36 »

Firma w której pracuję chce wprowadzić korepetycje dla dzieci naszych pracowników. Myślicie, że takie rozwiązanie się sprawdzi? A może sami macie takie korepetycje w swoich firmach? Jak to zorganizować, aby to naprawdę miało ręce i nogi? Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Róża45

Re: Benefity dla pracowników

Post autor: Róża45 »

Też zamierzamy wprowadzić korepetycje dla dzieci naszych pracowników i sprawdziliśmy co na ten temat myślą sami pracownicy. Pomysł został przyjęty wyjątkowo ciepło, więc zaczynami działać. Zamierzamy przy tym skorzystać z oferty od Benefit Tutor - przyjrzyj się jej.
Sławomir

Re: Benefity dla pracowników

Post autor: Sławomir »

Witam wszystkich zainteresowanych rozwojem firmy. Osobiście chciałbym Wam polecić agencję eventową, która organizuję wydarzenia mające na celu poprawienie jakości relacji w zespole. Jeżeli jestescie zainteresowani to polecam Wam integracja online , ponieważ sam skorzystałem i jestem zadowolony.
Gośka1

Re: Benefity dla pracowników

Post autor: Gośka1 »

Myślę, że świetnym pomysłem na nagrodzenie pracowników byłoby zorganizowanie co jakiś czas wyjazdu integracyjnego np. połączonego ze szkoleniem. Tu znajdziecie mnóstwo fajnych pomysłów na wspólne zadania, które pomogą lepiej poznać się grupie, poprawić stosunki między nimi. Zobaczycie, że już po pierwszym wyjeździe atmosfera w firmie znacznie się poprawi. Bardzo fajnym pomysłem jest np. wspólne rozgrywanie meczu czy gra w kręgle.
ODPOWIEDZ