Wózek dziecięcy

Radzimy, jak założyć własny biznes. Jak zarejestrować działalność, od czego zacząć, skąd wziąć fundusze.
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Wózek dziecięcy

Post autor: Consuel »

Konkurencja jest ogromna dlatego nie wiem co wybrać w tym zakresie. Tutaj jest niby wszystko ładnie przedstawione https://www.sw-elzbieta.com/wozek-dzieciecy/ . Odniesiecie się jakoś do tego?
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
Alekks
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:41

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Alekks »

Często korzysta się z takich ofert. Pewnie i Twoja się tutaj przyda.
Szczęście to mieniąca się jak tęcza bańka mydlana, która jak i ona pęka przy bele dotyku.
Awatar użytkownika
porzeczka
Posty: 112
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:24

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: porzeczka »

Tak, ale teraz najczęściej kupuje się wózki w sklepach internetowych albo bezpośrednio od producenta tak jak ja kupiłam wózek od x-landera. Zamówiłam go za darmo na próbę i od razu się w nim zakochałam.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 76
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: aneczka »

Jeśli chcecie wyróżniać się z tłumu to koniecznie rzućcie okiem na model Cybex Priam zaprojektowany przez Jeremy'ego Scotta: https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator . Jestem pewna, że będziecie prezentować się oryginalnie i nikt w okolicy nie będzie miał takiego samego :)
Awatar użytkownika
31Magi
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:33

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: 31Magi »

Brzmi to bardzo ciekawie. Na pewno zainteresowałeś mnie tym.
W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia
Awatar użytkownika
dorkaa
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 19:54

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: dorkaa »

To ja od siebie wspomnę o Riko Molla. Jest to nowoczesny, funkcjonalny w wózek, który został wyposażony tylko w dużą i wygodną gondolę, czyli jest bez wersji spacerowej. Dużą zaletą wózka jest możliwość refulacji wysokości zawieszenia gondoli oraz to że jest on bezproblemowy na spacerach.
ODPOWIEDZ